2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

قد وزن بردیش 

در تاریخ 99/9/9 به آرزوم رسیدم                                 اگه ج ندادم فکر نکن میترسم دارم به حقوق حیوانات احترام میزارم ;)                                    این کاربری سه نفرى بوده حالا شدیم دونفری            l❤u                      کیا مثل من عاشق چیستانن ؟!سه تا زن تو دنیا از همه خوشگل ترن اگ گفتی چه کسانی هستند؟؟ میدونم که هیچکی نمتونه بگه خوب من به شما میگم!!👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭💁💁💁مامانم خشمل چشم ابی م 🙈😘، انعکاس تصویرش تو آینه و سایه اش !

تاتی جون بیشتر ارثیه دکتر به خواهرخودم میگفت ک دورسرش بزرگه یعنی مامانم درب در این دکتر اون دکتربود الانم کلاس هفتمه ماشاالله هیکل زده ب هم بیا وببین سرشو بدنش تناسب دارن وخیلیم باهوشه 

السلام علیک یا اباعبدالله الحسین ع
2738

خودتونو اذیت نکنید عزیزم. دور سر پسرم من ۳۴ بود بهداشت میگفت بزرگه.بردم پیش دکتر گفت نرماله. منم بخاطر همین چرت و پرتا دیگه بچمو بهداشت نبردم فقط وسه واکسن میبردم. ببین هرچیزی باشه یه چیزی میگن . طوری نیست که. بعضی بچه سرش بزرگتره بعضی بچه کوچیکتره.گندش کردن همش رو بچها عیب و ایراد میزارن دل مادرو میکنن.یه دکتر نشونش بدید

👨‍👩‍👦‍👦
تاتی جون بیشتر ارثیه دکتر به خواهرخودم میگفت ک دورسرش بزرگه یعنی مامانم درب در این دکتر اون دکتربود ...

خداراشکر عزیزم❤

**اُفَوِّضُ اَمری اِلی اَللّهِ اِنَّ اَللّهَ بَصیرُ بِالعِباد**
ترم بوده گلم با وزن ۳ کیلو و خورده ای 

ترم بوده یعنی چی؟

عزیزای دلم لطف میکنین برای سلامتی گل پسرم یه صلوات بفرستین؟اگه فرستادین بگین منم برای حاجت شما صلوات بفرستم مهربونا🤩😍😘
خودتونو اذیت نکنید عزیزم. دور سر پسرم من ۳۴ بود بهداشت میگفت بزرگه.بردم پیش دکتر گفت نرماله. منم بخا ...

ممنون مهربون 

یه دکتر گفته اشکال نداره یه دکتر گفته یه کم کوچیکه بخاطر همین ما نگرانیم

**اُفَوِّضُ اَمری اِلی اَللّهِ اِنَّ اَللّهَ بَصیرُ بِالعِباد**
2706