2733
2734
عنوان

نفرین

781 بازدید | 58 پست

تا حالا دیدین یا شنیدین که آه یا نفرین کسی در حق کسی بگیره ؟؟ اگه کسی قلبتونو شکسته باشه و واقعا آزرده شدین ... اگه خیلی خیلی با روان و اعصابتون بازی شده باشه چطور ؟؟؟

که هیچ راهی نباشه فقط بتونی از خدا بخوای که کاری کنه...

من الان مدتهاست دارم یکیو از ته دلم نفرین میکنم ... آه می کشم از دستش  ... ولی چند روزه چیزی بهم گفته که دیگه ثانیه ای نیست که نفرینش نکنم... چون خیلی سوزناک بود حرفش برام.. مدام دارم نفرینش میکنم..  از خدا میخوام تو همین دنیا من ببینم که تاوان پس میده.. دوست دارم زنده باشه ولی عذاب بکشه... زندگی نتونه بکنه ... 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
مثلا چیش بشه؟

سختی روزگار بکشه بدترش... یا عاشق کسی بشه طرف بهش اهمیت نده... یا سکته ناقص بزنه یه جوری که درس عبرت شه براش.. کلا همیشه تو زندگی بدبخت بوده و همیشه میدویید ولی هیچ وقت به مقصد نمی رسید..کلا مشکلات زیادی داره ولی آدم نمیشه 

2738

نفرین انرزی منفی داره برای خود ادم خدا خودش همه چیو میبینه این که تو این دنیا تکه تکه شدنش رو نمیبینی شاید خدا مبخواد اونجا عدابش بده واگدارش کن به خدا و دیگه زبونتو به نفرین نچرخون 

اسی من مادرشوهرم که مادرتونامزدی به همسرم گفت ایشالادست به طلابزنی خاکستربشه. دقیقابرعکس شد. خواهرشوهرم به مامانش گفته بودعجب دست به طلازدوخاکسترشد. منظورم اینه که مادرهم نفرین کنه وبی دلیل باشه نمیگیره

دیگه غم ادامه دارنیستم  

ببین بعد پنج سال دل شکستگی فهمیدم چه قد بار منفی داره نفرین 😥...چند روزه عهد کردم نفرین نکنم خنثی تر باشم‌و بگم خدای واگذار خودت هرچی صلاحه سزاشو بده همین 

🧿🧿در تاریخ ۹۹/۹/۹ نیمه نشده ام پیدا شد و داریم آشنا میشیم ❤💕چشم حسود کور 🧿🧿
2706