2733
2734
عنوان

مامانا توروخدا بیاید لطفا

730 بازدید | 120 پست

سلام خانوما حالتون خوبه من عصر رفتم پیش دکتر گفت اول یه چیز بخور  شیرین بعد نوار قلب بگیرم من تنبلی کردم چیزی  نخوردم بچه م همیشه خیلی شیطونی میکنه ولی وقتایی که میرم جایی یا خسته میشم تحرکش کمتر میشه اما عصر دکتر سونو هم‌نوشت سونو هم گفت همه چیزش خوبه فقط حرکاتش کمی کند هست حرکت داره بهتره یه ان اس تی بدی الانم از یساعت پیش شام خوردم شربت خوردم ولی تکون نخورده هنوز بنظرتون برم بیمارستان ؟ اگه ضربانش پایین باشه امشب زایمانم میکنن یعنی؟ 

خانومای مهربون کاربر قدمی هستم سال ۹۶ این کاربری جدیدمه قبلی ترکید لطفا برای سلامتی کوچولوی تو دلم و اینکه سلامت دنیا بیاد  و انیکه همه منتظرا دامنشون سبز بشه یه صلوات مهمونم کنید🙏🏻❤️

استرس هم خیلی خیلی داشتم امروز البته و زوم شدم رو حرکاتش میتونه دلیلش اون باشه 

خانومای مهربون کاربر قدمی هستم سال ۹۶ این کاربری جدیدمه قبلی ترکید لطفا برای سلامتی کوچولوی تو دلم و اینکه سلامت دنیا بیاد  و انیکه همه منتظرا دامنشون سبز بشه یه صلوات مهمونم کنید🙏🏻❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
چند هفته ای؟

۳۷و دوروز

2738
خب الان اگر قرار باشه زایمان کنی اشکالش چیه

زود نیست 

این آخرها باید هرشب بری واسه نوار قلب اونم که گفته حرکاتش کند شده خب طبیعیه نزدیک زایمانته و جاشم تنگه الان نگرانی نداره گلم

وقتی پدری از دنیامیرود تکه ای از روح فرزندش را باخودش به زیرخاک میبرد .خیلی دلتنگتم پدر😢
بنظرم پیگیری کنی بهتره  خیالتم راحت میشه

اره الان میرن 

2706