2726

میخوام یسری شخصیت انیمیشنی و کامیکی بسازم نمیدونم چه اسمی بزارم😢😢

)موضوع انیمیشن طنزه(

دوتا شخصیت اصلی داره یکی دختره و یکی پسره میخوام اسماشون به شخصیت طنز  بیاد(حالت طنز داشته باشه)🤔

نظرتون راجب اسم های 

اکبر و کبری

اصغر و صغرا

نیکا و نیما 

نیکی و کامی

چیه؟؟

خودتونم بگین😊

تاریخ ۹/۹/۹۹  یکی از بهترین روز های زندگیه من خواهد بود زیرا تا آن روز به تمام خواسته هایم خواهم رسید.الهی متاسفم.لطفا مرا ببخش.سپاسگذارم.دوستت دارم 🙏❤                                                 

با اجازه استارترجان❤️

سلام دوستای گلم😍

بیاین ترفندها و تجربیاتون ک در بورس ازش استفاده میکنید بگید ،ان شاالله میخایم امسال همه یه عالمه سود کنیم و ب همه ی ارزوهای مالیمون برسیم💪💪💪🙏🙏🙏

https://www.ninisite.com/discussion/topic/4723537/راه-های-افزایش-سرمایهدوستان-بیاین-همفکری-کنیم

سلامتی پدر و‌مادر من و همه پدر و‌مادرها صلوات...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
اکبر و کبری  اصغر و صغری چیه خدا وکیلی

گفتم که میخوام حالت طنز داشته باشه😐

تاریخ ۹/۹/۹۹  یکی از بهترین روز های زندگیه من خواهد بود زیرا تا آن روز به تمام خواسته هایم خواهم رسید.الهی متاسفم.لطفا مرا ببخش.سپاسگذارم.دوستت دارم 🙏❤                                                 
دمت گرم موفق باشی⁦♥️⁩😍👍 اصغر و صغری بیشتر به طنز میخوره اما یکم غیر معمولی میشه  نیکا و نیم ...

مرسی عزیزم😊❤

اسمه بعدش حالت طنز داره عزیزم نمی‌خوای بگی خب نگو گلم دل دیگران رو نشکون 

من نگفتم ک کارشو انجام نده میگم اینا چیه یکم امروز تر باشه بهتره الان کدوم شخصیت و دیدی اسمش اینا باشه بزاره موموخ و می میخ خخخ