2733
2734
عنوان

رفتم مزار شهید پِلارَک

| مشاهده متن کامل بحث + 1564 بازدید | 62 پست
من رفتم ،سنگ مزارش خیس بود،خشک میکردیم دوباره خودبه خودخیس میشد خیلی جالب بود برامون

جدی😔😨 چ جالب

مزارش تهرانه؟

" آن گاه که دوست داری همواره کسی بیادت باشد....بیاد من باش که من همیشه بیاد توأم "   بقره آیه 152

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

الان متوسل به شعید هادی و سعید سامانلو شدیم چجوری به این شهید متوسل بشم،دیگه هر چی نذر بوده انجام د ...

فقط یکبار برو مزارش دست خالی برنمیگردی

از اجاره نشینے خسته شدم،ی صلوات واسه خونه دار شدنم میفرستی😞
هر چی بگم کم گفتم،مزارش همیشه خیسه بوی گلاب میده وقتی میری مزارش غرق آرامش میشی

خوش ب سعادتتون...چ جالبه ...

مزارش تهرانه ؟

" آن گاه که دوست داری همواره کسی بیادت باشد....بیاد من باش که من همیشه بیاد توأم "   بقره آیه 152
2731
جدی😔😨 چ جالب مزارش تهرانه؟

بله بهشت زهرا قطعه ی شهدا

الحمدلله رب العالمین که شدم مامان الان محمد  قسمت همه منتظرا،ان شاءالله ،به حرمت حضرت فاطمه ی زهرا(س) خودت مدیریت کن زندگیمونو،به کسی محتاج نشیم،مارو به خودمون وامگذار،اللهم صل علی محمدوآل محمدوعجل فرجهم       
2738
جدی😔😨 چ جالب مزارش تهرانه؟

اره بهشت زهرا

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮
راسته میگن بوی گلاب میده همیشه مزارش؟ خوشبو بود اونجا؟ مزارش تهرانه ؟

عزیزم ما خودمون ارادتمند شهداییم

اما این موضوع رو کاملا پیگیری کردیم

یکی از رفقای همسرم شخصا رفت تهران

و صبح خیلی زود رفت و با اون بنده خدایی ک هر روز میاد عطر میزنه شخصا صحبت کرد

قبر خودش بو نمیده

هر روز عطر زده میشه

عزیزم ما خودمون ارادتمند شهداییم اما این موضوع رو کاملا پیگیری کردیم یکی از رفقای همسرم شخصا رفت ت ...

آخه چرا باید هنچین کاری کنه و عطر بزنه این شهید از همون اوایل شهادت به این قضیه معروف بودن

2706