2737
2739
عنوان

رفتم مزار شهید پِلارَک

1565 بازدید | 62 پست

هر چی بگم کم گفتم،،،چ حال و هوای خدایی داشت مزارش 

چقد دگرگون شد حالم،،چقد حال و هوام خوب شد 

خیلیییییی دلم گرفته بود تا رفتم دیدنش انقد سبک شدم 

همتون یادم بودین ازش خاستم واسطه شه پیشه خدا دامن منتظرا سبز شه💚🙏🏻

از اجاره نشینے خسته شدم،ی صلوات واسه خونه دار شدنم میفرستی😞

منم تا قبل کرونا زیاد می رفتم 

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
التماس دعا😞

خدا سلامتی بده ب برادرتون🙏🏻شهدارو بین خودتون خدا قرار بدین از ته قلبتون معجزه میکنن🙏🏻🙏🏻

این دفعه رفتی بگو برا برا منم دعا کنه داغونم. 😔

داری امضامو میخونی؟؟؟ من ده ساله تو حسرت یه ارزو هستم. دیگه کم اوردم. فقط باید معجزه بشه من به این ارزوم برسم😔 خدا منو نمیبینه. توروخدا شما بهش بگید. شما منو دعاکنید. سر نماز... همین الان با همین دل پاکتون. یه صلوات برا ارزوم بفرستید. لطفا😔
راسته میگن بوی گلاب میده همیشه مزارش؟ خوشبو بود اونجا؟ مزارش تهرانه ؟

من رفتم ،سنگ مزارش خیس بود،خشک میکردیم دوباره خودبه خودخیس میشد خیلی جالب بود برامون

الحمدلله رب العالمین که شدم مامان الان محمد  قسمت همه منتظرا،ان شاءالله ،به حرمت حضرت فاطمه ی زهرا(س) خودت مدیریت کن زندگیمونو،به کسی محتاج نشیم،مارو به خودمون وامگذار،اللهم صل علی محمدوآل محمدوعجل فرجهم       
راسته میگن بوی گلاب میده همیشه مزارش؟ خوشبو بود اونجا؟ مزارش تهرانه ؟

هر چی بگم کم گفتم،مزارش همیشه خیسه بوی گلاب میده وقتی میری مزارش غرق آرامش میشی

خدا سلامتی بده ب برادرتون🙏🏻شهدارو بین خودتون خدا قرار بدین از ته قلبتون معجزه میکنن🙏🏻🙏🏻

الان متوسل به شعید هادی و سعید سامانلو شدیم

چجوری به این شهید متوسل بشم،دیگه هر چی نذر بوده انجام دادیم

2706