2410
2553

خیلی خلاصه مینویسم من دوسالم بود مامانو بابام جدا شدن الان ۱۹ سالمه قرار بوده پدرم از اونموقع تا الان ماهی ۵۰ تومن ب حسابم بریزه نریخته مامانمم بینوا بیسواد و ....... دنبالش نرفته و مامانم بخاطر من با یکی دیگه ازدواج کردو اونم فوت شدن و الان مامانم تو مهد کار میکنه و منو نگه میداره اصلا تابحال پدرمو ندیدم میخوام بگم چجوری میتونم شکایت کنم چ کنم بهشم تذکر داده مامانم ک من درامد ندارمو ... ولی گفته بلشه و بیخبر شده 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

ماهی ۵۰؟؟😦

بی همگان به سر شود بی تو به سر نمی شود داغ تو دارد این دلم جای دگر نمیشود 🤗 عزیزی که امضامو خوندی میشه یه صلوات برام بفرستی بعد لایک کنی تا منم برات صلوات بفرستم 😊؟ خدایا تو می دانی آنچه من نمی دانم و من نمی دانم آنچه تو می دانی پس با حکمتت زندگی ام را سامان ده …الهی آمین
2456
2714
ن عزیزم اونموقع بود ماهی ۵۰ وقتی دوسالم بود الان ن دیگخ بر اساس دلارو ... سالیانه باس اضافی میکرد

شما برو شکایت کن بگو ۱۷ساله نفقه نداده

دادگاه خودشون حستب میکنن باید بده

به پشم های خود بیاموز که هر تاپیکی ارزش ریختن ندارد🙃🙃
میتونم حقمو بگیرم اخه نمیخوام برم پیشش ی وق تو دادگاه بگن با پدرت برو من فقط خرج ازش میخوام

دیگه ۱۹ سالته میتونی تعیین کنی پیش کی زندگی کنی 

پدرتم وظیفه‌اش هست نفقه بهت بده

باید خرجتو بده

ولی دیگه بزرگ شدی مستقل شو کار کن

یا ازدواج کن😑

گمشده✅کسی ب اسم ساناز علیزاده میشناسین..دوست بچگیمه...حدودا متولد ۷۰..اگر تو اشناهاتون کسی هست.. ریپلای کنید لطفا
اره خیلی وقت پیش وقتی دوسالم بود الان ۱۹ و براساس دلارو ... باید هر سال مولم اضافی میکرد

من تا اونجا که میدونم بعد از جدایی پدر موظفه به بچه هر چقدر که بخواد پول بده اگه پیش خودش زندگی نکنه

بی همگان به سر شود بی تو به سر نمی شود داغ تو دارد این دلم جای دگر نمیشود 🤗 عزیزی که امضامو خوندی میشه یه صلوات برام بفرستی بعد لایک کنی تا منم برات صلوات بفرستم 😊؟ خدایا تو می دانی آنچه من نمی دانم و من نمی دانم آنچه تو می دانی پس با حکمتت زندگی ام را سامان ده …الهی آمین
2706