2737
2739
عنوان

سنجش کلاس اول😭

| مشاهده متن کامل بحث + 18303 بازدید | 173 پست
من که پسرم پیش دبستانی نبردم آخه واقعا چیزی یاد نمیدن به غیر از شعر خودم باهاش تمرین میکردم جامعه ال ...

عزیزم لابد جایی ک بردید خوب آموزش نمی‌دادم.

من مربی پیش بودم حروف الفبا و اعداد تا ۱۰۰ رو آموزش می‌دادیم.

علوم.نقاشی.هوش

من ب تمام ارزوهام میرسم...این ماه باردار میشم.سه قلو.میتونم چهرتون رو تصور کنم عشقای مامان😍😘پسرای من مطمئنم شبیه بابا هستید😍😘 دختر قشنگم مثل خاله زیبا و دوست داشتنی هستی😍😘😍😘دعا کنید بابایی ی شغل مناسب پیدا کنه.🌷از خدا بخواید ک بابا ب حرف من گوش بده.عزیزای دلم خوابتون رو میبینم.مثل فرشته ها میمونید😍پسرای قشنگم خاله خوابتون رو دیده 😍دست عابجی رو بگیرید و باهم بیاید تو دلم.این ماه منتظرتونم.میدونم ک میاید ،من و بابا عاشقتونیم😍😘😍😘😍😘
چرا فکر‌میکنی‌ سنجش ایران ایراد داره ؟

سنجش مشکلی نداره ولی گاهی برخی افرادی که سنجش میگیرن راه ارتباط با بچه ها را بلد نیستن حتی تو سنجش تخصصی ما اذیت شدیم فقط یک خانمی مرحله اخر خیلی خوب و با  حوصله با پسرم سر و کله زد خدایی 

👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم لابد جایی ک بردید خوب آموزش نمی‌دادم. من مربی پیش بودم حروف الفبا و اعداد تا ۱۰۰ رو آموزش می‌ ...

احتمالا پسر دوستم رفته بود اصلا راضی نبود منم دیگه جای دیگه نبردم

خدایا ممنونم بخاطر همه چیز 
اشکال هندسی رو بلده مفهوم کوچکتر بزرگتر مساوی رو بلده

خوبه

حروف الفبا و اعداد رو هم کار کن.اگه پیش نرفته البته

اگه ن ک اذیتش نکن.

من ب تمام ارزوهام میرسم...این ماه باردار میشم.سه قلو.میتونم چهرتون رو تصور کنم عشقای مامان😍😘پسرای من مطمئنم شبیه بابا هستید😍😘 دختر قشنگم مثل خاله زیبا و دوست داشتنی هستی😍😘😍😘دعا کنید بابایی ی شغل مناسب پیدا کنه.🌷از خدا بخواید ک بابا ب حرف من گوش بده.عزیزای دلم خوابتون رو میبینم.مثل فرشته ها میمونید😍پسرای قشنگم خاله خوابتون رو دیده 😍دست عابجی رو بگیرید و باهم بیاید تو دلم.این ماه منتظرتونم.میدونم ک میاید ،من و بابا عاشقتونیم😍😘😍😘😍😘
2728
سنجش مشکلی نداره ولی گاهی برخی افرادی که سنجش میگیرن راه ارتباط با بچه ها را بلد نیستن حتی تو سنجش ت ...

موافقم به نظرم اون شخص تست گیرنده باید هوشیار باشه تشخیص بده قشنگ که مشکل داره یا خجالت میکشه واسترس گرفته بچه...

من پسر دایم کلا تلفظشم مشکل داشت و اصلا حرف هم نمیزد ولی مشاورش خوب بود متوجه شد رفتارش اینجوریه تاییدش کرد

اَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد واَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد وَ عَجِّــل فَرَجَهُــم 
خوبه حروف الفبا و اعداد رو هم کار کن.اگه پیش نرفته البته اگه ن ک اذیتش نکن.

حروف الفبا رو خیلی نمیدونه،میترسم من یه جور یاد بدم بعد معلم جور دیگه بگه گیج بشه 

اما اعداد رو تا پنجاه شایدم بیشتر مینویسه

[QUOTE=150874791]عزیزم لابد جایی ک بردید خوب آموزش نمی‌دادم. من مربی پیش بودم حروف الفبا و اعداد تا ۱۰۰ رو آموزش می‌ ...[/QU........پیش دبستانی خیلی مهمه پسر من با اینکه امسال فقط ۵ ماه رفت خیییلی چیزا یاد گرفت نمی‌دونم چطور بعضی ها میگن پیش به درد نمی خوره چیزی یاد نمیدن

خیلی از اینایی که گفتید بلده برادرش کلاس سومه از اون یاد گرفته اسم خودش رو و چهار پنج کلمه دیگه رو ...

خب خیلی خوبه.پس نگران نباشید دیگه

وقتی هم زیاد با بچه کار شه فراری میشه.

2738
سنجش مشکلی نداره ولی گاهی برخی افرادی که سنجش میگیرن راه ارتباط با بچه ها را بلد نیستن حتی تو سنجش ت ...

اره با حرف تون خیلی موافقم مسئول سنجش مهمه رفتارش با بچه چطور باشه 

من خودم بچه بودم سنجش شدم و دیدم 

الان ایران نیستم اینجا هر سال بچه رو سنجش میکنن دخترم ۴ سالشه هر سال استرس سنجش است مخصوصا سنجش ۴ سالگی اینجا خیلی مهمه

عاشق‌ِ ِآرامش ِ إسمتَم خُـــ ــــدا.......
عزیزم خودت یکم از این بازیا تو خونه باهاش بکن. شمردن تا 20 باهاش کار کن . یه شعر مث یه روز اقا خرگ ...

اره اینارو همه رو بلده.با گوشی هم کار میکنه از من بهتر بلده.ذهنشم خوبه.فقط تمرکز نمیکنه که چیزی یاد بگیره از ۱ تا۲۰ هم بلده بشماره

حروف الفبا رو خیلی نمیدونه،میترسم من یه جور یاد بدم بعد معلم جور دیگه بگه گیج بشه  اما اعداد ر ...

شما میتونی فلش کارت یا شابلونش رو تهیه کنی ک فقط از نظر بصری حرف رو بشناسه.ولی نوشتاری رو بذار ب عهده معلم.

اره اینارو همه رو بلده.با گوشی هم کار میکنه از من بهتر بلده.ذهنشم خوبه.فقط تمرکز نمیکنه که چیزی یاد ...

اگه تمرکز نمیکنه ،بیش فعاله

2706