2737
2734
عنوان

سنجش کلاس اول😭

| مشاهده متن کامل بحث + 18301 بازدید | 173 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
نمیدونم.گفت خیلی پرسیدیادش نبود فقط گفت دکمه گزاشت جلوم چندتا حدا کرد گفت کدوم زیادتر

عزیزم خودت یکم از این بازیا تو خونه باهاش بکن.

شمردن تا 20 باهاش کار کن .

یه شعر مث یه روز اقا خرگوشه...

کوچیک و بزرگ 

کم و زیاد 

اینا رو کار کن بعد ببرش سنجش دوباره .

نترس وقتی میگی بچه باهوشه الکی رد نمیکنن.

با گوشی و تبلت بازی میکنه؟

بعضی وقتا بزرگترا کمتر با بچه ها کار کردن اینچیزا رو 

من میخواستم کسیو جزمن نبینی..وکسی جز من توجهتو جلب نکنه...و جواب کسیو زودتر از من ندی..وهمه  همه ی حواست به من باشه...من میخواستم تو حتی اگه باهمه خوبی هم بامن خوبتر باشی...اگه همه دوسِت دارنم بدونن که تو منو دوست داری...خوب آدمی به هرچیزی که زیادی چنگ بزنه باخته...و تو بزرگترین باختِ من بودی...من بودم که سقوط کردم                                                 "میخواهم بدانی که تمام نشده ای!" از ذهنم نرفته‌ای و هنوز در قلبم ادامه داری تو حتی همین حالا که نیستی هم از صبح تا شب در کارهای روزمره‌یِ من خلاصه شده ای و رویایِ "اینجا❤
2738
فک نمیکنم،به این الکی  هم نیست

پسر‌من‌سال دیگه میره کلاس اول

امسال پیش روبه خاطرکرونانمیبرمش

میترسم براثبت نامش مشکلی پیش بیاد

برای سلامتی خانوادم یه صلوات بفرست.ممنون😍😍😍

چن تا تست ازشون میگیرن نمره رو به هیچکس نمیدن میفرستن مدرسه نگران نباشید شاید خسته بود حوصله نداشته ضرر نداره ببرید دوباره میگید خجالتی هست شاید روش نشده جواب بده

خدایا ممنونم بخاطر همه چیز 

وای وای ازین سیستم اموزشی شکنجه گر لعنتی

هنوز بچه نرفته توش ایرادگرفتناشون و فشار روانی دادناشون شروع شد

معیارای مسخره شون ک انتظار دارن بچه ها همه یکشکل باشن شبیه ربات

خداروشکر ک ما بچه هامون تو این محیط نفرت انگیز وارد نمیکنیم و میرن مکتب و هیچ کدوم ازین مسخره بازیا رو ندارم و درست و متعادل رشد میکنن

2706