2737
2734
عنوان

چیکار کنم از دست این قوم نفهم😤😤

| مشاهده متن کامل بحث + 785 بازدید | 68 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

واي منم خيلي عصبي ميشم تو اين وضعيت انگار صغيريم كه جامون تصميم ميگيرن

مامانم میگه نه بگو قاطع ولی اصلا نمیفهمن حالا انگار پسر پیغمبر داره زن میبره

من یه زن قوی هستم که دارم برای آینده ام تلاش میکنم خوشحال میشم پیج لوازم آرایشمو حمایت کنید@kawai_shoopp

حس‌میکنم‌اصلاخوشت‌نمیادبری‌تااینکه‌بخاطرکروناباشع😑

۹۹/۹/۹‌کلی‌اتفاقای‌خوب‌برام‌‌افتاده❤🍃شاه‌هَست‌حُسین‌پادِشاه‌هَست‌حُسین...❤🍃وتوپَنایی‌درهرپِیشامدبـــَد......❤🍃
2728
تو این چند ماه رستوران رفتی؟  مهمونی؟  گردش؟

رستوران ک اصلا مهمونی ام ن فقط خونه مامانم و خاله و عزیزم اونم فقط چند بار

من یه زن قوی هستم که دارم برای آینده ام تلاش میکنم خوشحال میشم پیج لوازم آرایشمو حمایت کنید@kawai_shoopp
2738

والا مام مجبوری دوتا عروسی رفتیم.برو ولی رعایت کن.بالاخره اگه شوهرت بره دورازجون مریض بشه شمام مریض میشی پس خودتو بد نکن برو

گروه زرد💛قد ۱۷۱💛وزن اولیه۸۷💛وزن فعلی۸۴💛وزن هدف۶۵💛 دعاکنید منم مامان بشم😔💔💔
فامیل خودتم بود میگفتی نفهم؟ 😁😁

اگه اینکار و میکردن آره😅

۰ی بگم دست از سرم برداره در ضمن تو ی خونه ایم و این کارمو سختتر کرده میگه اگه ما هم بگیریم شما هم می ...

چ نفهمیه تو ی ساختمونم باشین مثل همسایه است دیگه.بهش بگو نه رعایت نکنی و بگیری باهات رفت و امد نمیکنیم مگه واجبه وقتی مریضی باهات رفت و امد کنیم ک خدای نکرده ماهم مبتلا شیم شماهم مثل همسایه های دیگه.اینو بگو لال شه.چقد بیشعور اخه.

۰ی بگم دست از سرم برداره در ضمن تو ی خونه ایم و این کارمو سختتر کرده میگه اگه ما هم بگیریم شما هم می ...

یعنی چی تو یک خونه این؟؟؟

یعنی تو یه ساختمونین یا تو یه واحد کلا؟

عضویت قبلی ۹۶/۰۹/۱۵
من فرداشب عروسی دخترخالمه شلوغم هس دوتابچه کوچیکم دارم یه شهردیگه ولی میرم 

شما خیلی دیگه اخرشی 

ببین من که رعایت کردم گرفتم خدا به داد شماهابرسه

تاریخ 99.9.9 خدا رو شکر که به آرزوهام رسیدم ❤️
به نظر منم قاطع باش قاطع نباشي تو همه چيت ديگه دخالت ميكنن

دارن میکنن الان اش ام کلا ب همه کار آدم کار دارن

2706