2737
2734
عنوان

چیکار کنم از دست این قوم نفهم😤😤

785 بازدید | 68 پست

سلام راستش چهارشنبه پسر خاله ی شوهرم عروسی دارن البته عروسی ک ن قراره برن رستوران شام بدن و برن خونشون حالا من بخاطر شرایط کرونا و اینکه بچه کوچیک دارم نمیخام برم شوهرم گفته میرم حالا مادرشوهرم گیر داده ک تو هم بیا زشته و اینا بچه رو بذار خونه مامانت بیا ی ساعته فقط میریم رستوران شام میخوریم ولم نمیکنه دیگه دارم دیونه میشم حالا انقدر واجبه یعنی😑

من یه زن قوی هستم که دارم برای آینده ام تلاش میکنم خوشحال میشم پیج لوازم آرایشمو حمایت کنید@kawai_shoopp

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

۰ی بگم دست از سرم برداره در ضمن تو ی خونه ایم و این کارمو سختتر کرده میگه اگه ما هم بگیریم شما هم میگیرین پس انقدر گیر نده ماسک میزنیم میریم و میاییم😤

من یه زن قوی هستم که دارم برای آینده ام تلاش میکنم خوشحال میشم پیج لوازم آرایشمو حمایت کنید@kawai_shoopp
2731
2738
نمیشه عزیزم خدایی نکرده تو بگیری به بچتم میرسه اون بدنش ضعیفه گناه داره

حالیشون نمیشه اصلا 

2706