2703
2553

میگم کدوم دکتر برای سقط مکرر تو کرج خوبه؟ لطفا تهران رو نگیداین تاپیک رو میزنم یه نفر میاد یدونه از تهران میگه و میره. لطفا ی دکتر عالی که خودتون یا اطرافیانتون نتیجه گرفتین ازش بگین. من بچه هام سقطمیشن ی دکترعالی میخوام

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

من ی دکتر تو تهران میشناسم دو نفر از اطرافیانم رفتن یکیشون بعد ۴ سال یکیشونم ک بعد ۱۰ سال بچه نداشتن خدا بهشون داد

خواستی بگو بهت بگم

چرا عاشـ^^ـق #خدا نباشم؟!وقتے که به من گفت تو ریحانه ی خلقت منے❤️برای سلامتی خانوادم و خانوادت یک صلوات میفرستی؟؟🙂👨‍👩‍👦ممنون🥀با نظرم مخالفی ریپلای نکن اعصاب بحث کردن با 🐑هارو ندارم    ،تیکر تولد۱سالگی پسرم  
2720

خب چرا نمیری یه بار ویزیت تهران😪

با چند آزمایش مشکلت حل میشه

مرکز سقط مکرر ابن سینا

شاید ما جای دیگری مُرده ایم؛اینجا جهنم ماست!🤔  ..هرچقدر حرفاى دلت بيشتر ميشه و دلت پرتر،همونقدر ساكت تر میشی وكم حرفتر                                  

خو باید ی نفر ک از کرج هست و تابحال سابقه سقط داشته بیاد ببینه تاپیکتو بگه دیگ اینم شاید ۵-۶نفر باشه ک حالا معلوم نیس آنلاینن یا ن :/

هممون ک از کرج نیستیم

°دنیا همه هیچ و اهل دنیا همه هیچ                                                     ‌   ای هیچ برای هیچ بر هیچ مپیچ°
2714
رفتم‌چندین بار

آزمایشات ایمنی و انعقادی و ژنتیک باید کامل بدی

شاید ما جای دیگری مُرده ایم؛اینجا جهنم ماست!🤔  ..هرچقدر حرفاى دلت بيشتر ميشه و دلت پرتر،همونقدر ساكت تر میشی وكم حرفتر                                  
خب بگو گلم

تهران،خیابان ولیعصر،میدان منیریه به سمت راه اهن،بعد از پل امیربهادر،کوچه دبیرعلایی

داخل کوچه بپرس بهت میگن دقیق نمیدونم اسمش چیه

روز های زوج بعدازظهر ها هستش 

کارش خوبه

چرا عاشـ^^ـق #خدا نباشم؟!وقتے که به من گفت تو ریحانه ی خلقت منے❤️برای سلامتی خانوادم و خانوادت یک صلوات میفرستی؟؟🙂👨‍👩‍👦ممنون🥀با نظرم مخالفی ریپلای نکن اعصاب بحث کردن با 🐑هارو ندارم    ،تیکر تولد۱سالگی پسرم  
ژنتیک میدونی چ قیمته الان

نمیدونم.ولی فک کنم گرونه.عزیزم لطفا تا مشکلتون حل نکردی باردار نشو.روحیت داغون میشه

قطعا مشکلی هست ایمنی یا انعقادی و ژنتیک ک درمان هم داره

2706