2737
2734

من ایران خودرو برنده شدم🤪

بالاخره فهمیدیم که چرا ایران اسم زنانه است 🥰  خب دیگه از این به بعد ایران رو با زنانش بشناسید نه با فرش و زعفران و برنج😂   اینکه از زمان کوروش کبیر مردای ایرانی غیرتمندترین مردای دنیا هستن خوب بهمون ثابت شد،مردا و پسرامون تو جای جدی،مکان مناسب و شرایط سخت غیورترینن!💪👌                                   وطنم ایران خانوم من برای ساختنت جونم رو در راهت میدم❤️
من ایران خودرو برنده شدم🤪

😶مبارکه

من یه روز وقت دارم برای واریز وجه نمیدونم میشه تو یه روز پولو واریز کرد یا نه

شما میدونی؟

میشه برای مستجاب شدن حاجتم یه صلوات بفرستید؟💙😔خدایا شکرت تاریخ 1399/9/9 به تموم آرزوهام میرسم💜

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
😶مبارکه من یه روز وقت دارم برای واریز وجه نمیدونم میشه تو یه روز پولو واریز کرد یا نه شما میدونی؟

متوجه نشدم

منم تو یه روز پول رو ریختم کلا دیگه

بالاخره فهمیدیم که چرا ایران اسم زنانه است 🥰  خب دیگه از این به بعد ایران رو با زنانش بشناسید نه با فرش و زعفران و برنج😂   اینکه از زمان کوروش کبیر مردای ایرانی غیرتمندترین مردای دنیا هستن خوب بهمون ثابت شد،مردا و پسرامون تو جای جدی،مکان مناسب و شرایط سخت غیورترینن!💪👌                                   وطنم ایران خانوم من برای ساختنت جونم رو در راهت میدم❤️
خوش بحالت مبارک باشه

مرسی مهربون💜

ایشالا شما هم برنده بشین.

متوجه نشدم منم تو یه روز پول رو ریختم کلا دیگه

اخه یکی گفت سقف پرداخت داره

یعنی امروز مثلا ۳۰ تومن بریزی

فردا ۵۰ تومن

نگران اینم که فردا نشه یهو ۸۰ تومن واریز کنم

میشه برای مستجاب شدن حاجتم یه صلوات بفرستید؟💙😔خدایا شکرت تاریخ 1399/9/9 به تموم آرزوهام میرسم💜
اخه یکی گفت سقف پرداخت داره یعنی امروز مثلا ۳۰ تومن بریزی فردا ۵۰ تومن نگران اینم که فردا نشه یهو ...

ببین برای من تحویل سال بعده

الان ۴۰ ریختم

سال بعد باید ۸۰ بریزم

2738
ببین برای من تحویل سال بعده الان ۴۰ ریختم سال بعد باید ۸۰ بریزم

برای زده ۸۰ واسه همون استرس دارم نشه یهو ۸۰ بریزم