2737
2734
عنوان

کاش یکی بود از ته دل بهم میگفت...

| مشاهده متن کامل بحث + 879 بازدید | 67 پست
دیگه خودت حدس بزن...فکر کن چجوری یه که منو به اینجا رسونده..😔😔😔

عزیزم باهاش صحبت کن از خواسته هات بهش بگو تو دلت نریز

صادق باش مثل اون سیگاری که روش نوشته سرطانزا نه مثل اون آبمیوه آشغالی که روش نوشته صددر  صد طبیعی ❤ السلام علیک یا ابا عبدالله❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
اونقد ریختم تو خودم  لبریز شدم...حرف زدن فایده نداره..خسته شدم

ببین باید باهاش حرف بزنی اینجا تو فقط داری آب میشی نه اون باید باهاش صحبت کنی

صادق باش مثل اون سیگاری که روش نوشته سرطانزا نه مثل اون آبمیوه آشغالی که روش نوشته صددر  صد طبیعی ❤ السلام علیک یا ابا عبدالله❤
ببین باید باهاش حرف بزنی اینجا تو فقط داری آب میشی نه اون باید باهاش صحبت کنی

اونقددد لجبازه   اونقد لجبازه.. بهش بگی این راه میره به بهشت..از اون یکی راه میره

الله صمد🌹🌹🌹 یا ارحم الراحمین🌹🌹🌹
اونقددد لجبازه   اونقد لجبازه.. بهش بگی این راه میره به بهشت..از اون یکی راه میره

ببین عزیزم باید قلقشو پیدا کنی یه مردیو میبینی با زبون نرم و محبت رام میشه یکی دیگه با حرف زور 

2738
منم می خوام گاهی به خودم میگم کاش یکی بود ازم تعریف میکرد نقاط قوتمو بهم یادآوری میکرد...تا یکم اعت ...

از منم همش ایراد میگیره ..در حالیکه تو چشم همه یه زن نمونه هستم...

کاش یکی بود ک درکم میکرد همین

من کساییو تو زندگیم داشتم که یه ثانیه فکر نبودنشون اشکمو در میاورد همون آدما الان واسم فرقی با یه غریبه ندارن فقط میدونم که یه زمانی میشناختمشون؛؛؛واقعی دوسشون داشتم و کلی خاطره باهاشون داشتم ولی دیگه واسم هیچ اهمیتی نداره که کجان و پیش کین و چیکار میکنن و باید اعتراف کنم که دیگه دوسشون ندارم و نیازی هم به بودنشون ندارم؛؛؛؛میخوام بگم زمان بدین؛؛همیشه زمان همه چیزو حل میکنه به مرور؛؛حتی چیزایی که فک میکنین هیچوقت حل نمیشه....
ببین عزیزم باید قلقشو پیدا کنی یه مردیو میبینی با زبون نرم و محبت رام میشه یکی دیگه با حرف زور 

همه راه ها را رفتم  هیچی واسش جواب نمیده ...یا فقط مدت خیلی کمی عوض میشه..باز همون رفتار قبلی ادامه میده ..اصلا قلق نداره..تو تاپیکها قبلم گفتم..خسته شدم ازش

همه راه ها را رفتم  هیچی واسش جواب نمیده ...یا فقط مدت خیلی کمی عوض میشه..باز همون رفتار قبلی ا ...

عزیز بهتره بری مشاوره اونجا کمکت میکنن

اول اینکه شاید هیچوقت اونی که میخوای بهت نگه ولی مطمئنا شما یه خانم نمونه ای

یه خانم خوب و عالی

ثانیا کاش همین متن اول تاپیکت را با کمی تغییر برای شوهرت میفرستادی

کاش میشد همه حرف ها را زد. بعد مُرد....
2706