2726
عنوان

ارایش در بارداری

114 بازدید | 12 پست

چه مارک لوازم آرایش  خریدید  چه مارکی سرب نداره. ممنون میشم جواب بدید 

خدایا من بدم و تو انقدر دوستم داری. اگر خوب بودم چه میکردی برایم. دوستت دارم در همه حال

من هر چی گشتم نبود بدون سرب حتی کرم‌های بودن سربم سرب کم داشت 

رژ هم همین طور تصمیم گرفتم استفاده نکنم اصلا 

چون الان کرونا هم هست بیرون نمیرم زیاد 

بخاطرهتوچقدر به اشک‌هایم لبخند زده‌ام !    دختر ناز من داره میاد 😍😍 😍 😍 عشق مامان من منتظرتم.   بعد کلی سختی خدا بهم یه فرشته داد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من هر چی گشتم نبود بدون سرب حتی کرم‌های بودن سربم سرب کم داشت  رژ هم همین طور تصمیم گرفتم استف ...

😂😂😂😂انقدر شوق مثبت بودن آزمایش بارداری رو دارم   از الان به فکرم مامان خوشگلی باشم.....دعا کنید برام ۴ روزه انتقال جنین انجام شده دعا کنید مثبت بشم و عاقبت به خیر 

خدایا من بدم و تو انقدر دوستم داری. اگر خوب بودم چه میکردی برایم. دوستت دارم در همه حال
2728
😂😂😂😂انقدر شوق مثبت بودن آزمایش بارداری رو دارم   از الان به فکرم مامان خوشگلی باشم.....دعا ...

انشاالله ک + میشه عزیزم 😍 خانمهادرهمه شرایط خوشگل هستن نیاز به ارایش ندارن 

بخاطرهتوچقدر به اشک‌هایم لبخند زده‌ام !    دختر ناز من داره میاد 😍😍 😍 😍 عشق مامان من منتظرتم.   بعد کلی سختی خدا بهم یه فرشته داد
😂😂😂😂انقدر شوق مثبت بودن آزمایش بارداری رو دارم   از الان به فکرم مامان خوشگلی باشم.....دعا ...

عزیزم فضولی نباشه میشه بگی انتقال جنین چیه و چطوری

خدایا پسرمو♥️سالم برسون دستم🧸 😍
انشاالله ک + میشه عزیزم 😍 خانمهادرهمه شرایط خوشگل هستن نیاز به ارایش ندارن 

اهل آرایش نیستم زیاد .ولی دوست دارم   شب که همسر میاد خونه با یه    زن     بی رنگ و رو مواجه نشه خخهخخ  .   کل روز بدون اریشم

عزیزم فضولی نباشه میشه بگی انتقال جنین چیه و چطوری

تخمک و اسپرم جدا گرفته میشه با لقاح مصنوعی جنین تشکیل میشه بعد با وسیله کاتتر به رحم انتقال میدن

انقدر درب و داغونم که به آرایش فکر نمیکنم. شاید یکی دو بار آرایش کرده باشم تو این مدت😁

مامان یه پسر ناز و خوشگلم🥰 دختر قشنگم عزیزدل مادر😍من و بابا و داداشی بی صبرانه منتظر دیدن روی ماهت هستیم😍🥺خدایا مواظب دخترم باش، سالم بیاد بغلم❤
تخمک و اسپرم جدا گرفته میشه با لقاح مصنوعی جنین تشکیل میشه بعد با وسیله کاتتر به رحم انتقال میدن

اها ممنون عزیزم ایشالله که مامان شدی خوشگل خانوم

خدایا پسرمو♥️سالم برسون دستم🧸 😍
اها ممنون عزیزم ایشالله که مامان شدی خوشگل خانوم

ممنون از دعای خیرت. حاجت روا بشی 

انقدر درب و داغونم که به آرایش فکر نمیکنم. شاید یکی دو بار آرایش کرده باشم تو این مدت😁

خخخخ  اصلا  نمیدونم چرا اکثرا   خانوما  یه مدل میشن 😂😂😂

خخخخ  اصلا  نمیدونم چرا اکثرا   خانوما  یه مدل میشن 😂😂😂

منم قبلش میگفتم خیلی به خودم میرسم، فلان لباس میپوشم. آرایش میکنم ولی....😂

از تهوع شدید شروع شد تا انواع و اقسام دردا.  تا وقت اضاف میارم میخابم

مامان یه پسر ناز و خوشگلم🥰 دختر قشنگم عزیزدل مادر😍من و بابا و داداشی بی صبرانه منتظر دیدن روی ماهت هستیم😍🥺خدایا مواظب دخترم باش، سالم بیاد بغلم❤