2726
عنوان

کسی میدونه جفت انتریوریعنی چی

262 بازدید | 9 پست

دوروزه درد شدید لگن داشتم ده هفته و یک روز بودم ترسیدم مشکلی باشه رفتم سنو تو برگه سنو نوشته انتریور  یعنی چی

پسرم منو بابایی و آجی دنیا بی صبرانه منتظر به دنیا اومدن و گرفتن دست های کوچولوت هستیم   خاله ها میشه برای سلامتی پسرم صلوات بفرستین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

جفتت قدامیه عزیزم.ینی جلو هست.شاید یه کم پایین هست مال منم اول جفتم پایین بود و جلومنم کمی درد داشتم ...

جدی یعنی مشکلی هست 

پسرم منو بابایی و آجی دنیا بی صبرانه منتظر به دنیا اومدن و گرفتن دست های کوچولوت هستیم   خاله ها میشه برای سلامتی پسرم صلوات بفرستین
2728

ان شاء الله که به سلامت بگذرونی این دوران رو .و خدا یه فرزند  خوش روزی و عاقبت به خیر بهتون عطا کنه .برا من خییییلی دعا کنید ۴روزه انتقال جنین انجام شده دعا کنید مثبت بشم و عاقبت به خیر 

خدایا من بدم و تو انقدر دوستم داری. اگر خوب بودم چه میکردی برایم. دوستت دارم در همه حال
ان شاء الله که به سلامت بگذرونی این دوران رو .و خدا یه فرزند  خوش روزی و عاقبت به خیر بهتون عطا ...

انشالله  شما هم باردار میشین و یه بچه صحیح و سالم دنیا میارین 

نه عزیزم هیچ مشکلی نیست.

خب خدارو شکر ممنون جوابمو دادی