2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کل گوشیت یا فقط تلگرام ؟؟؟

دچار ِ عشق ِ تو که می شوم دلم از ذوق سوت میکشد.. عجب تفاهمی داریم ما تمام ِ دغدغه ام این است زودتر به دنیا بیایی. زودتر باسواد شوی با سواد ِ عشق. تا بفهمی که جان ِ من چقدر تو را عاشق است نازکم دلیل ِ این همه رعایت ِ عاشقی ِ من حضور ِ توست جانکم. به من نگاه کن ببین چگونه دوستت دارم چگونه وقتی حتا نمیبینمت ، بیشتر دوستت دارم. از کنار ِ باغ ِ خاطراتم که رد می شوم تو بهترین خاطره از تمام ِ امسالی... عزیزکم چه خوب که هستی چه خوب که قرار است بیایی تا قاصدک بچینیم برای هم آرزو کنیم چه خوب که من قرار است مادرت باشم قرار است به جان من قسم یاد کنی قرار است صدایم کنی قرار است هزار بار برایت لالایی بخوانم تا بخوابی... و وقتی که خوابی دلشور ه داشته باشم که مبادا کابوس ببینی... قرار است برایت و ان یکاد بخوانم که چشم زخم نبینی قرار است با تو راه روم که یاد بگیری ...زمین نیفتی. و هزار قرار دیگر که فقط خدا میداند چقدر شنیدنی و ُ دیدنیست. تو از خورشید هم برای من گرم تری از ماه هم زیبا تری😍❤ ۱۴۰۰/۰۱/۲۶
2728
2738
تو تنظیمات فونت رفتم و حتی تم گوشیم و هم عوض کردم اما درست نشد

الان کانادا زندگی میکنی؟ 

یکی دیگ هم بارداری؟ 

پایین امضامو حتما بخونلطفا یه صوات میفرستی واسه اینک به سلامتی و دل خوش شوهرم منتقل شه شهرمون به زودی، خیلی تنهام و بابام کارشون درست شهتوجه توجه👇من به عنوان خواهر یا دوست فقط میگم از همممین امروز نماز اول وقت بخون اصن مهم نیس با چ تیپ با چ قیافه و هرررجووور هستی بخون فقط اول وقت.بعد ببین زندگیت اززز عسل هم شیرین تر میشه.از همممه جهان ارامشش برا وجودت میشه ازته قللبم اینارو گفتم .چهل روز بخون امتحانش ک مجانیه بعد چهل روز دگ نمیتونی از نماز دس بکشی تازه میفهمی زندگی یعنی چی 💓قول میدم بهت
بله گلم چند هفته ای هست که اومدم... نه عزیزم اولین بچمه.. 

خوب پس کارت درومد چون یه عالمه حالا ازت سوال میپرسم

زبانت فوله؟ 

سرکار میری؟ 

کرونا اونجا چطوره? 

کسی هست کانادا فامیل خانواده یا دوست؟ 

اذیت نمیشی تنها با بچه کوچیک کشورررر غریب؟ 

اونجا خونه ماشین دارین؟ 

ببخشید دیگ یکم سوالام زیاد شد خخخخخخخ

پایین امضامو حتما بخونلطفا یه صوات میفرستی واسه اینک به سلامتی و دل خوش شوهرم منتقل شه شهرمون به زودی، خیلی تنهام و بابام کارشون درست شهتوجه توجه👇من به عنوان خواهر یا دوست فقط میگم از همممین امروز نماز اول وقت بخون اصن مهم نیس با چ تیپ با چ قیافه و هرررجووور هستی بخون فقط اول وقت.بعد ببین زندگیت اززز عسل هم شیرین تر میشه.از همممه جهان ارامشش برا وجودت میشه ازته قللبم اینارو گفتم .چهل روز بخون امتحانش ک مجانیه بعد چهل روز دگ نمیتونی از نماز دس بکشی تازه میفهمی زندگی یعنی چی 💓قول میدم بهت
خوب پس کارت درومد چون یه عالمه حالا ازت سوال میپرسم زبانت فوله؟  سرکار میری؟  کرونا اون ...

بله عزیزم.. اصلا آیلتس نداشته باشی اقامت بهت نمیدن 

من نه.... همسرم حدود یکسال و نیم پیش سرمایه گذاری کرد توی یه شرکت‌... با همون تونستیم اقامت کاری بگیریم و سود اون است.. و خودش هم توی یه شرکت‌ کار میکنه.. من چون حامله ام نه.. کار نمیکنم و اینجا کاری هم نمیتونم بکنم. چون مدرکم به درد نمیخوره.... من لیسانس زبان انگلیسی دارم. 

کرونا وضعیتش خیلی بهتر از ایرانه.. یعنی آمار بهبود یافتگان خیلی خوبه.. فکر کنم حدود 150 هزار نفر کرونا گرفتن و فقط نه هزار نفر فت شدن.... ولی خب اینجا خیابون ها خیلی خیلی خلوته یعنی همه رعایت میکنن 

یه دوست دارم.. ولی خب اون مونتراله... من تورنتو ام... اون یکی دوستم هم چون شاغله زیاد نمیبینمش... خیلی اینجا غریبم 

اذیت که میشم ولی دخترم هنوز بدنیا نیومده ک... ولی خدایی ایران بودم همسرم در آمدش خیلی خوب بود و کلا کنارم بود... الان که پا به ماهم همش سر کاره.. میاد هم یکم باهام حرف میزنه و بعد بیهوش میشه... دلم تنگ شده برای اون روز ها که همیشه خدا کنارم بود و قربون صدقه ام میرفت 

نه عزیزم... تازه اومدیم... حداقل یکسال طول میکشه اینا و بخریم... فعلا نمیتونیم دست به سرمایه امون بزنیم.. یعنی بهتره که نزنیم و نگه داریم برای کار های مهمتر 

نه عزیزم این چه حرفیه.. ❣️

بله عزیزم.. اصلا آیلتس نداشته باشی اقامت بهت نمیدن  من نه.... همسرم حدود یکسال و نیم پیش سرمای ...

وااااااایییی دلو هوری ریخت پایین من به خاطر کار شوهرم منتقل شدم شهری ک 2ساعت فاصلشه تا شهرمون دارم دق میکنم از بس گفتم غریبم فلانو اینا و تازه بیشتر وقتا هفته ای 1بار میریم ولی مادرشوهرمو مامانم دارن خود میکشن ک یکاری کنن زودتر برگردیم 

اگ کارشو همه چی خوب بود چرا اومدین؟ ؟ ؟ ادم ک دق میکنه

راستی دوستم نمیخوام نگرانت کنم ولی خودمم بابت خودم نگرانم😕اونجا ک دیگ ازادی هستو دین ندارن هیچی مواظب شوهرت باش باهاش غیر مستقیم صحبت کن زنای دیگ گولش نزنن

2706