2737
2734
عنوان

عادت نامنظم

86 بازدید | 19 پست

سلام بنظرت کاهش وزن ربطی به عادت نامنظم درد بالا شکم و ببخشید اسهال داره

کروناس میترسم برم مطب

تعداد رای : 8
نظرسنجی
بله☹
5
62%
خیر🤓
1
12%
بی خیال😒
1
12%
داری می میری خبر نداری 😂
1
12%

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

والا من از وقتی پریود شدم یه بارم منظم نبودم ، الان ۱۱ ساله در حسرت یکبار منظم پریود شدنم

این قرار داد ،تا ابد میان مابرقرار بادچشم‌های تو به جای دست‌های تومن به دست تو آب می‌دهم     تو به چشم من آبرو بده!     من به چشم‌های بی قرار توقول می‌دهم ریشه های ما به آبشاخه‌های ما به آفتاب می‌رسد   ما دوباره سبز می‌شویم      قیصر امین پور
والا من از وقتی پریود شدم یه بارم منظم نبودم ، الان ۱۱ ساله در حسرت یکبار منظم پریود شدنم

در عوض من هیچوق منظم نبوده😂۶ساله

اگر خواهی جهان در کف اقبال تو باشد،خواهان کسی باش ک خواهان تو باشد❤
2738

من یک دکتر زنان رفتم خانم سن بالا بود ولی باتجربه یک قرصی بهم داد این قرصه انقد خوب بود که من الان یک ساله واقعا خوب شدم شباهم باید خوابت منظم بشه واینکه من خیلی فست فود نمیخورم فقط غذای سنتی

در عوض من هیچوق منظم نبوده😂۶ساله

منم منظم نیستم دیگه ، من ۱۱ ساله منظم نیستم

این قرار داد ،تا ابد میان مابرقرار بادچشم‌های تو به جای دست‌های تومن به دست تو آب می‌دهم     تو به چشم من آبرو بده!     من به چشم‌های بی قرار توقول می‌دهم ریشه های ما به آبشاخه‌های ما به آفتاب می‌رسد   ما دوباره سبز می‌شویم      قیصر امین پور
2706