2733
2734
عنوان

دلم برای شوهرم میسوزه

1147 بازدید | 42 پست

شوهرم کارمند کشتیه وقتی با شوهرم دوست بودیم یا عقد بودیم بنده خدا همه چی برام میخرید

بخاطر ثبت نام یه خونه آپارتمانی مجبور شد یه وام سنگین بگیره اما خونه رو تحویل ندادن و پیمانکارش فرار کرد

بخاطر همین وام من بیخیال عروسی شدم چون قبلا یه جشن کوچیک برای عقدمون گرفته بودیم

الان سه ماهه رفتم سر خونه زندگیمون یه خونه نقلی توی بندر عباس  

دیگه نتونست برام چیزی بخره حتی خرید عروسی هم نداشتیم 90 درصد حقوقش خرج اقساط بانکی

و من از دنیای قرتی بازیم، خوش پوش بودن  و دکتر پوستی که هر ماه میرفتم فاصله گرفتم و الان یه دختر معمولیم که حتی حوصله رسیدن به خودمم ندارم همه روزم خلاصه شد به کارهای خونه الان چند ماهه حتی یه جوراب هم واسه خودم نخریدم

شماهم بعد از ازدواج اینطور شدید..؟

چکار کنم بنظرتون

خدایا منو همیشه ارومم کن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اره منم این جوری بودم 

دوران سخت و لی شیرینی بود البته

به شرطی که بعدا مرد قدرتو بدونه

کاربری چهارم                          هفده سال پیش بین خرید گوشی لمسی که تازه مد شده بودو تختخواب من تخت خوابو انتخاب کردم چون دلم زندگی و عشق و دوست داشتن میخواست ،نه کامپیوترو دوست داشتم نه گوشی نه بلوتوث نه کلیپ نه عکس نه فیلم ، من مجازی رو نمیخواستم من واقعیتو با خوبیها دوست داشتم چون احساسی و واابسته بودم اما ده سال بعد بالاخره دوتایی با چه شوقی گوشی خریدیم، با اومدن تلگرام ، واتساپ و اینستاااااا تو  باخیانتات ذاته واقعیتو نشون دادی، حس کردم ، باور کردم بعد ازون سرو صدا ها و دعواهایه شدید  تحقیر شدم  خورد شدم، حس کردم بازی خوردم، بچه رو وسیله زجرکش کردن من کردی  به خاطر بچم باید شاد بودم و میخندیدم و زندگی میکردم دو سال طول کشید تا سرپا شدم  اما شما رو از توی خونه ی دلم و قلبم انداختم بیرون، گذشت تا امروز من زنی شدم مستقل محکم و قوی ،سخت بود اما تونستم ، همه ی برنامه هایه موبایلو یاد گرفتم اما درست ازش استفاده میکنم به شما بارها گفته ام برو همه ی پولها و اموال را هم  بردار فقط برو بزار یه صبح که بلند میشم شمارو نبینم و از ته دل دوباره بخندم مگر چند بار زندگی میکنم اما شما مرا رها نمیکنی باشه این نیز بگذرد، میدانم گوشیم راپنهانی برمیداری حرفایه دلم را میخوانی پس بخون شما جوونیه منو به لجن کشیدین قطعا اگر عمرمن به این دنیا باشد پیری شما را به لجن خواهم کشید ، اما بدون شاید هیچ کس به اندازه ی من از اومدن فضایه مجازی خوش حال نیست  زندگی را به کامم زهر مار کردی  اما بهتر ازین بود که تو پیری میفهمیدم بهم خیانت کردی و اتش میگرفتم و کاری از دستم بر نمیامد پس خدایا بازم شکرت الان حداقل احساسم بزرگ ترین سرمایه ام را خرجت نمی کنم ارزوی بوسیدن و دوست داشتنت را تا ابد به دلت خواهم گذاشت 💏 💑  خانومی که امضامو میخونی من راز دلمو فقط برا این نوشتم که گذشتم  یادم نره و از یه سوراخ ده بار گزیده نشم ،پس ممنون میشم که به خاطر امضام منو لایک نکنین و سوال نپرسین چون دوست ندارم هر روز برام یاداوری بشه🌹
2738

عزیزم خدا بزرگه ما وقتی عروسی کردیم همسرم شاگرد مغازه بود وام گرفتیم واسه جهزیه و رهن خونه پنج سال گذشت الان همسرم خودش مغازه زده خودش صاحبکاره هرچند هنوز خونه نداریم ولی سرمایمون رو مغازس خدا بزرگه

خودت باش😎مگه خودت چشه 

عزیزم ت خودت باید به خودت برسی و روحیه بگیری و همسرتم از دیدنت روحیه بگیره و جون بگیره

نه اینکه فقط خودتو با کار خونه مشغول کنی..ارایش کن..لباس خوباتو بپوش..کتاب بخون..اهنگ گوش کن..شیطنت کن..روحیتو از دست دادی قشنگ..با این کارایی ک گفتم میتونی خود قبلیتو به دست بیاری..همه چی ک فقط توی پول خلاصه نمیشه

هرچیم بشه ادم یه وقتایی ت زندگیش دوره ی خیلی سختی رو میگذرونه..شمام سعی کنین به بهترین نحو این دوران و بگذرونین

جوجه سفید من تو قشنگترین هدیه امسالم بودی بقول همه تو عیدی امسال من از طرف خدایی♥️الهی قربون خنده هات برم من من همون دختر لوس خانواده..همسر لجباز و غرغرو و یکدنده..عروس پر از شیطنت و زود رنج ام که برا تو صبورترین و قوی ترین مامانم♥️الهی خدا تورو برامون حفظ کنه..دوست داشتین ممنون میشم برا پسرم صلوات بفرستین و بهم بگین منم براتون صلوات کبیره بخونم💟
اجازه نمیده میگه دلم نمیخوای کسی بهت دستور بده یا اذیتت کنه

پایان شب سیه سپید است 

اینم میگذره جبراااااان میکنه 

چند وقت دیگه قسط دارین

21سالمه وآرزومه مامان بشم❤️😍شروع وزن 76😡وزن فعلی55🙂وزن هدف50😍خدایا یه روزی میادمن مادر بشم خدایا توکه حال منو میدونی معجزه کن برام دلم ناجور هوای حرم امام رضا رو کرده خدایا کاش بشه برم زیارت 😞
2706