2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

وایی منم همیشه استرس همچین روزیو دارم

مثلا پشیمون بشم بگم نمیخوام 

مث دندونپزشکی میرفتم میرسیدم جلو در مطب فرار میکردم

ولی زایمان چیییی راهی نداریم🤣

میشه برای رسیدن به حاجتم یه صلوات مهمونم کنید..😍😍یه آذرماهی مهربون 🤪😋😋

ترس نداره.

اخرش مگه نباید بیرون؟

حالا شما که سزارینم هستی‌

اووووه کوتا جمعه

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۲ کاربریم به خواست خودم لغو شد خیلی دوست داشتم بازم بمونم اما اینجا کاملا وقتمو میگرفت. نمیتونستم مدیریت کنم همش اینجا بودم.این چند سال که اینجا بودم از همه کار وزندگیم افتادم ودرجا زدم..دوسه تا کاربری دیگم داشتم که اونا قبلا توسط نی نی یار تعلیق شد.سه،چهار سال توی این سایت بودم.گاهی اوقات عصبی بودم وممکنه با کسی بد برخورد کرده باشم یا حرف بدی زده باشم.امیدوارم اگه کسی بوده که از دستم عصبانی بوده وهست اگه‌مقدوره براش منو ببخشه وحلالم کنه.برای خوشبختیم، برای سلامتی وطول عمر خودم ومادرم وهمینطور واسه ازدواجم با یک ادم مناسب وابرومند وخوشبخت شدنم دعا کنید.سنم متاسفانه هی داره بالا میره وهمچنان مجردم.واسم دعا کنید.خدافظ

الهیییییی  آجی  که یه نی نی سالم  خوش قدم و عاقبت به خیر خدا بهت عطا کنه..من  و  دعا کن زهرا هستم 

خدایا من بدم و تو انقدر دوستم داری. اگر خوب بودم چه میکردی برایم. دوستت دارم در همه حال
2738
وایی منم همیشه استرس همچین روزیو دارم مثلا پشیمون بشم بگم نمیخوام  مث دندونپزشکی میرفتم میرسی ...

من میخواستم ازمایش بارداری بدم با مامانم رفته بود جلوی در آزمایشگاه به گوه خوردن افتاده بودم از ترس خونگیری😂 حالا جالبه اون بار منفی شد ولی ماه بعدش مثبت شد 🤩 ماه بعدم انشالله میزام راحت میشم خخخ

تیکر 1000 روزگی شازده 👑

بسلامتی باور کن سزارین خیلی راحته طبیعی خیلی سخته 

استرس به خودت راه نده دعا بخون حمدبخون این الکرسی بخون  چهارقول بخون بقدری این روزها به خوبی میگذره 

انشاله هفته دیگه نی نی خوشگل تو بغلت میخای شیر بهش بدی به امید خدا بسلامتی جفتتون

2706