2410
2553
عنوان

یکی بیادبگه چرااینقدرتاپیک خیانت زیادشده چرااا😔😖واقعاازده شدم

| مشاهده متن کامل بحث + 285 بازدید | 29 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

من نمیخونمشون و توشون نمیرم .از نظرم کمن ..دنبال نکنید رو ذهن و روحیه اتون تاثیر میزاره

با بخشیدن، واقعیت های گذشته عوض نمی شوند زیرا گذشته را نمی توان تغییر داد. ما فقط می توانیم دیگران را ببخشیم تا به آرامش بیشتری برسیم. بخشش به ما اجازه می دهد با گناه، سرزنش و احساس شرم خداحافظی کنیم و به ما یاد می دهد که با دوست داشتن دیگران از شر ترس های گذشته رها شویم

بعداون خانمه که قهربوده توتهرانم ساکن بودن اینجاهاکه ماشاالله هرزه وفاحشه وبی پرده از۱۳ساله ریخته تاااااا.....۱۰۰ساله😏😏گفتش که صمیمی ترین دوستش که مرتب هم خونش میومده وهمه چیشوبه دوستش میگفته اونوقت توی دوران عقد دوست عوضیش پیام داده بهش که فلانی تکلیفتوهرچه زودترمشخص کن مامیخاییم ازدواج کنیم باهم😖😖فرض کن باشوهراین دختربوده وباکمال پررویی وگستاخی پیام‌داده بیاتکلیفتوروشن کن مامیخاییم ازدواج کنیم

🤲🥰به لطف خداوندعزیزم تا۹/۹/۹۹شغل ودرآمدعالی،ازدواج وعشق موفق🥰🤲خدایاشکرت
2720
من نمیخونمشون و توشون نمیرم .از نظرم کمن ..دنبال نکنید رو ذهن و روحیه اتون تاثیر میزاره

منم ذهنم بخداهمینجوری ناراحت بودبدترم شد

مامان خودم جلوم خیانت میکنه

خب چیکارمیکنی کمی سلیته باش تهدیدش کن خودتوبهش نشون بده چندسالته

2714
دوستش رو اسید نپاشید روش

نه بابابعضیافقط حرص میخورن خیلی بده حداقل انتقام بگیرین بعدطلاق بگیریدکه ادب بشن من خودم۳۰سالمه بد دل شدم اصلاااهیچ مردی نمیاد😖واقعاخدابرام پیش نیاره اگه بیادچطوراسیدگیربیارم بریزم روشون🤔🤔🤔🤔

نه بابابعضیافقط حرص میخورن خیلی بده حداقل انتقام بگیرین بعدطلاق بگیریدکه ادب بشن من خودم۳۰سالمه بد د ...

اسید فراوان هست عزیزم بعدم پول بده به یه موتوری ارازل باشه رو صورت زن هرزه یا شوهر هرزه 

اً
اسید فراوان هست عزیزم بعدم پول بده به یه موتوری ارازل باشه رو صورت زن هرزه یا شوهر هرزه 

بعداعدامم نکنن

2706