2733
2734

من کار دارم ولی حال و حوصله انجام دادنشو ندارم 

دست و دلم نمیره مثلا زبان خوندن و وردپرس کار کردن ، ولی از یه طرفم حوصلم سر میره دلم تفریح میخواد ,🥴🥴🥴

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

سر کار برو

هیچی اونقدر ارزش نداره که از ارامشت و خوابت یا زندگیت بزنی،چون یه مدت که بگذره میفهمی الکی فکرتودرگیرش کرده بودی و اخرش میفهمی این واست یه تجربه بود که قوی تر از قبل بشی،پس هیچی رو سخت نگیر‌.

من از صبح پامیشم دارم تمییز کاری میکنم تا خود شب گاهی وسطاش میام نی نی سایت نابودم نابوووود

ديوانه و دلبسته ي اقبال خودت باشسرگرم خودت عاشق احوال خودت باشيک لحظه نخور حسرت آن را که نداريراضي به همين چند قلم مال خودت باشدنبال کسي باش که دنبال تو باشداينگونه اگر نيست به دنبال خودت باشپرواز قشنگ است ولي بي غم و منتمنت نکش از غير و پر و بال خودت باشصد سال اگر زنده بماني گذرانيپس شاکر هر لحظه وهر سال خودت باش

کارای خونه 

به کارای سرکارم میرسم

خیاطی میکنم

سایت طراحی میکنم 

فتوشاپ کار میکنم

کیک اینا درست میکنم

کتاب میخونم

بازی میکنم

فیلم میبینم

ولیییی هرکار میکنم باز انقد دلم شمال میخوادددا از فکرم بیرون نمیره

روز های اینده قطعا بهترین روز ها هستند  ...... کاربر جدید نیسم کاربری قبلیم و ترکوندن
2738
عزیزم با وردپرس طراحی میکنی یا کدنویسی؟

وردپرس کار میکنم واسه سایت خودمونه کد نویسی و هم تا یه حد کمی بلدم و دارم جون میکنم یاد بگیرم 🤣

روز های اینده قطعا بهترین روز ها هستند  ...... کاربر جدید نیسم کاربری قبلیم و ترکوندن
وردپرس رو از کجا یادگرفتید؟

خودم یاد گرفتم اولش یکم سرچ اینا کردم بعد دیگه یه سایت زدم واسه کارم یاد گرفتم