2737
2734

انگیزتون  برای مقاطع بالاتر کم نشده  به خاطر تحصیلات همسر 

و آیا با تحصیلاتتون کار هم میکنید ؟

خودم لیسانس همسرم فوق لیسانس.ان شاالله ک دخترم بزرگ شه میخام یه رسته دیگه بخونم

عجیبه ک لیسانس داری ولی موضوع تاپیکو نگرفتی

با تاپیک بامداد خمار جلو میرم. گروه آبی رو با کمک آسنات جونم😍 پشت سرگذاشتم. قدم 173.وزن قبل 87.وزن حالا 77. هدف اول 75. هدف دوم 71. الان ک توی گروه سبزم وزنم شده 70 کیلو. هدف سوم 67. هدف چهارم 66 و تثبیت. جووووونانرژی چی بالاتر از این که شوهرم با دیدنم مدام میگه اوفففف چقدر تغییر کردی؟ 🥰یا این ک میتونم با خیال راحت لباس برای خودم سفارش بدم چون سایزم تا حدودی استاندارد شده😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
اپرا شما درآمدتم بیشتر از همسرته

عزیزم واقعا پیش مشاور برو

تو تا آخر عمر میخوای هرروز به این قضیه فکر کنی؟

یا باید افکارت رو تغییر واقعی بدی یا باید تصمیم جدی برای جدایی بگیری

عزیزان نی‌نی سایتی، من درحال حاضر خیلی به دعای شما احتیاج دارم ممنون می شم برام دعا کنید مشکلم حل بشه
عزیزم واقعا پیش مشاور برو تو تا آخر عمر میخوای هرروز به این قضیه فکر کنی؟ یا باید افکارت رو تغییر ...

کدومش صلاحه به نظرت 

از نظر شما معلم استخدامی و پژوهشگر و فوق لیسانس که قصد ادامه هم دارم با پسر دیپلم فنی کار شرکت شراطشون به هم میخوره 

نه چون ازدواج کردم نظر بدی ها 

کلی به نظرت به هم میان

کدومش صلاحه به نظرت  از نظر شما معلم استخدامی و پژوهشگر و فوق لیسانس که قصد ادامه هم دارم با پ ...

آخه عزیزم شما فقط تحصیلات و شغل هاشون رو گفتی 

اولویت ها هم مهمه....من به شخصه دختری میشناسم که فوق لیسانشم گرفته تازه تو دوران فوق هم جزو معدل برترا بوده الانم جزو هیئت مدیره ی شرکته اما با پسر فوق دیپلمی ازدواج کرده. دختره تحصیلات طرف براش مهم نبود فقط مهم بود شوهری داشته باشه که تو مشتش باشه و بهش علاقمند باشه

از طرفی دختری میشناسم که فوق لیسانس داره و کارمند شرکت هست شوهرش دیپلم داره و کار یدی تو کارگاه انجام میده و این دو نفر به شدت اختلاف دارن باهم چون دختره تحصیلات براش مهم بود و بخاطر سن بالا بودن و حرف مردم مجبور به ازدواج با شوهرش شد.

گلم اینو مثال زدم که بگم شما با مقایسه شرایط خودت با دیگران به نتیجه ای نمیرسی....گیریم تمام مردم دنیا هم خودشون تحصیلات و درآمد بالا داشته باشن و شوهرشون تحصیلاتش پایین تر باشه و اصلا کل خصوصبت هاش شبیه موقعیت شما باشه بازم شما باید به طرز فکر و موقعیت خودت نگاه کنی چون هرکس با بقیه متفاوته

من اگر جای شما بودم صدرصد میرفتم مشاوره اونم نه ی جلسه بلکه چندین جلسه

عزیزان نی‌نی سایتی، من درحال حاضر خیلی به دعای شما احتیاج دارم ممنون می شم برام دعا کنید مشکلم حل بشه