2726
عنوان

مارمولکی که تو خونه گم شده چه کار کنم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 5950 بازدید | 177 پست
تو پارکینگ اشکال نداره اتفاقا خوبم هست.من شنیدم سوسک وعنکبوتارو میخورن

وای نه. من تو.پارکینگ دبه ترشی و کیسه برنج دارم😓😓😓

یا از اول دل به رویایی نبند،  یا بر این رویای ویران گریه کن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

راس گفته  من شنیدم یک دختری اینجوری مرده شماهم جوگیر نشو هرکی هرحرفی زد بخواه گزارش بدی اول ...

تو رو سنه نه حالا؟!

۹۹.۹.۹  از خونه مستقل و زیبای خودمون آماده شدیم رفتیم برای عروسی داداشم که ی کار خوب پیدا کرده بود💚🤲
منو چی میگی که خونم رو موشا گرفتن خودمم تنهای تنهام😢

تورو خدا.... یه همدرد پیدا کردم....یک ماهه درگیرم...۱۰ روز قبل دوتا روچسب گرفتم یک بزرگ یک کوچولو...تو سقف کاذب تو اتاق بود همه جارو بهم ریختیم هیچی نبود.حالا فضله هاش تو آشپزخونس.اصلا نمدونم چنتا هستن یکیه یا بیشتر

2728
🤕😑😐😑😐😑😐🤨🤨🤨🤨🤨🤨گزارش بزنم برات؟؟؟؟

اره باید زد وقتی میبینن یکی میترسه بهش چرندم میگن

مراحل روشنفکری در ایران😎:۱_مخالفت با دین و مذهب ۲_بیان تک جملاتی از نیچه وصادق هدایت و فروغ فرخزاد و...،۳_نگهداری سگ و گربه و آن را بیشتر از فرزند نداشته دوست داشتن🙈۴_مخالفت با چيزي که بقیه موافقند و موافقت با چيزي که بقیه مخالفند.۵_رسیدن به نهایت خودخواهی با این الگو که هرچیزی که سبب ناراحتی توست از زندگی حذفش کن به جای اینکه راه حل را دریابی....مراحل روشنفکری واقعی😶:1_احترام به تمامی مذاهب و ادیان😋 2_کسب اطلاعات و ارائه مطلب از منبع درست نه از ذهن خود، 🙃3_ ادب ادب ادب😌4_شخصیت بسیار والا 5_مطالعه کتاب و مقاله...این امضا برای تفکر است، لطفا مهربان باشیم🥰

اگر تو خونه بود حتما میدیدیش دیروز یکیشو کشتم یعنی مجبور شدم دلمم سوخت ولی چون دخترم میترسید یدفه جو گیر شدم بادمپایی زدم روش خیلی تیز بود چند بار گمش کردم بعد تازه با دمپایی زدمش گم شد فرداش تو اتاق خودم پیداش کرد م با دستکش گرفتمش نیمه جون بود فکر کنم ، معمولا جاهایه تاریک هستن ولی اون رفته بیرون که شما دیگه ندیدیش

🦚دختر ایرونی مثل گله 🥳🥳🥳🦚🌺🌺🌺🌺تا تاریخ۹۹/۹/۹بهترین اتفاقات برایم رقم خواهد خورد انشاالله
تورو خدا.... یه همدرد پیدا کردم....یک ماهه درگیرم...۱۰ روز قبل دوتا روچسب گرفتم یک بزرگ یک کوچولو... ...

تو اپارتمان؟

مراحل روشنفکری در ایران😎:۱_مخالفت با دین و مذهب ۲_بیان تک جملاتی از نیچه وصادق هدایت و فروغ فرخزاد و...،۳_نگهداری سگ و گربه و آن را بیشتر از فرزند نداشته دوست داشتن🙈۴_مخالفت با چيزي که بقیه موافقند و موافقت با چيزي که بقیه مخالفند.۵_رسیدن به نهایت خودخواهی با این الگو که هرچیزی که سبب ناراحتی توست از زندگی حذفش کن به جای اینکه راه حل را دریابی....مراحل روشنفکری واقعی😶:1_احترام به تمامی مذاهب و ادیان😋 2_کسب اطلاعات و ارائه مطلب از منبع درست نه از ذهن خود، 🙃3_ ادب ادب ادب😌4_شخصیت بسیار والا 5_مطالعه کتاب و مقاله...این امضا برای تفکر است، لطفا مهربان باشیم🥰
🤕😑😐😑😐😑😐🤨🤨🤨🤨🤨🤨گزارش بزنم برات؟؟؟؟

خواهرم راستشو گفتم مگه دروغ گفتم ؟؟؟؟؟؟؟

منتظرتم گلم درخواست بده   به علت هکر های بیشعور و بیجنبه پیچمو برداشتم اگه خواستید بگید بگید بهتون ایدی میدم    به خدا سیبیل ندارم اینقدر نگید سیبیلاتو بزن تنها نمیشی دیگه ..اگه یه دونه تا سیبیل داشتم مال خودتون به یاد پسرداییم اسم کاربریمو  گذاشتم اینقدر مسخره نکنید بابا    
راس گفته  من شنیدم یک دختری اینجوری مرده شماهم جوگیر نشو هرکی هرحرفی زد بخواه گزارش بدی اول ...

اگه دروغ میگی امیدوارم به طرز بدی از این موجود بترسی تا...

من هشت برابر ترسی ک داری از سوسک میترسم مارمولک خیالم راحت تو سقف رو بدن نمیاد ولی سوسک خیلی کثافتتت ...

سوسکو هر وقت دیدی با اسپری بیافت بجونش

ولی مارمولک و باید حتما بزنی. اگه بدونی چقدرم سرعت داره لعنتی

وووی فشارم افتاد از تصورش بخدا

یا از اول دل به رویایی نبند،  یا بر این رویای ویران گریه کن
وای نه. من تو.پارکینگ دبه ترشی و کیسه برنج دارم😓😓😓

درشونو محکم ببند تا نتونن برن داخلش.من مامولکو به سوسک ترجیح میدم

دوست نی نی سایتیه من که داری الان امضامو میخونی دعا میکنم الهی که به همممممه آرزوهات برسی.🥰🥰🥰 تو هم منو دعا کن😘😘
میفهمم.امثال ملخ زیاد بود شوهرمنم یه اخلاق بدی داره چون خودش از هیچی نمیترسه براش مسخرس ترسیدنای من ...

اره شوهر منم نمیترسه براش عجیبه من بترسم .یبار ازین سوسک های سیاه برزگ اومد روی پتو نصف شب هر چی گفتم بکش نکشت منم دوتا ساعت بیدار بودم میترسیدم بخوابم اخرش خواب رفتم اما همش خواب سوسک میدیدم یبارم جیر جیرک سیاه بزرگ تو خونه بود تو خونه پدر شوهرم که زندگی میکردم موش هم تو اتاقم بود یبار رفت تو شلوارم 

اره باید زد وقتی میبینن یکی میترسه بهش چرندم میگن

چقدرم کاربر یاس کبود خوشش اومد میپره بمن!!!

۹۹.۹.۹  از خونه مستقل و زیبای خودمون آماده شدیم رفتیم برای عروسی داداشم که ی کار خوب پیدا کرده بود💚🤲
2706