2733
2734

پسرم هشت ماهشه .همسرمم خیلی پر مشغله واقعا وقتی خونس کمک میکنه اما درگیر 

از خانوادم دورم 

پسرم وابستس و دائم میخواد بغلم و پیشم باشه 

کلافه شدم.از خونه خسته شدم.قدرت وانرژی هم ندارم 

بخاطر این ویروس لعنتی هم منو پسرم بیرون نمیریم 

چی بخورم که پرانرژی باشم؟چکارکنم که شاد باشم؟

منم خیلی داغونم 

ديوانه و دلبسته ي اقبال خودت باشسرگرم خودت عاشق احوال خودت باشيک لحظه نخور حسرت آن را که نداريراضي به همين چند قلم مال خودت باشدنبال کسي باش که دنبال تو باشداينگونه اگر نيست به دنبال خودت باشپرواز قشنگ است ولي بي غم و منتمنت نکش از غير و پر و بال خودت باشصد سال اگر زنده بماني گذرانيپس شاکر هر لحظه وهر سال خودت باش

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

اگه برات مقدوره به چند روز برو خونه مادرت من کلا نمیپسندم کسی یه شبم از همسرش جدا بخوابه اما برای شما هم حال و هوات عوض میشه هم کمکت میکنن میتونی چند روز استراحت کنی

به هر چی میپرستید بیخیال اسم کاربری من بشید هنوز که هنوزه خودمم نمیدونم برای چی این اسمو گذاشتم نه خودم سیگار میکشم نه سیگار دوست دارم نه شوهرم سیگار میکشه😫😫😫😫😫ممنون میشم لایک نکنید❤
2728

دخترمنم ۹ماهشه شوهرم تا ۱۰سرکاره

الان همه جا مرتب کردیم  با دخترم میرقصیدیم همش اهنگ شاد میزاریم دخترم دست میزنه منم براش میرقصم هم ورزش هم روحیم خوب میمونه الانم اینقد بازی کردیم خوابش برد

دخترمنم ۹ماهشه شوهرم تا ۱۰سرکاره الان همه جا مرتب کردیم  با دخترم میرقصیدیم همش اهنگ شاد میزار ...

آره واقعا آهنگ شاد روی روحیه خیلی تاثیر میذاره

به هر چی میپرستید بیخیال اسم کاربری من بشید هنوز که هنوزه خودمم نمیدونم برای چی این اسمو گذاشتم نه خودم سیگار میکشم نه سیگار دوست دارم نه شوهرم سیگار میکشه😫😫😫😫😫ممنون میشم لایک نکنید❤