2733
2739

چند روز دگ کنکور من دارم کنکوور سالای پیشو میزنم بعد همش تو ذهنم میاد اگه امسال قبول نشم چی اگه سر جلسه کلا همه چی یادم بره چی یا اگه حالم بد شه...این چیزار اعصابمو خورد کرده ولی دست خودم نیست😭😭😭

به هر کس که مینگرم در شکایت است!                        در حیرتم لذت دنیا به کام کیست؟🌻🌈🌸

توجهی نکن بهشون وقت سپری نکن واسشون تستاتو بزن 

خدای خوبم؛  این شعر بخشی از احساس من نسبت به تو رو به تصویر میکشه ؛ " مرا هزار امید است و هر هزار تویی/شروع شادی و پایان انتظار  تویی  /بهارها که ز عمرم گذشت و بی تو گذشت /چه بود غیر خزان ها اگر بهار تویی/دلم ز هر چه به غیر از تو بود خالی ماند / در این سرا تو بمان ای که  ماندگار تویی/شهاب زودگذر لحظه های بوالهوسی است /ستاره ای که بخندد به شام تار تویی /جهانیان همه گر تشنگان خون من اند/ چه باک زان همه دشمن چو دوست دار تویی /دلم صراحی لبریز آرزومندی است/ مرا  هزار امید است و هر هزار "تویی"شاعر:سیمین بهبهانی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

واقعا قبول نشی چی میشه؟؟

هیچ اتفاقی نمیفته شما تلاش میکنی برای سال بعد پس این چند  روزت خراب نکن

من ۹_۹_۹۹ بیمارسنان مورد علاقم  مشغول بکارم😍😍دوستان من ازمون علمی قبول شدم و مصاحبه مونده که احتمالا ۵یا ۶ ماه طول بکشه،جوابش بیاد
2738
توجهی نکن بهشون وقت سپری نکن واسشون تستاتو بزن 

از صبحه بخاطر این چیزای مسخره دوباره گریه کردم

به هر کس که مینگرم در شکایت است!                        در حیرتم لذت دنیا به کام کیست؟🌻🌈🌸

چرا باید یادت بره...

به این چیزا فکر نکن بابا.....خودتو آزار نده چندروز قبل کنکور استراحت کن تاحالا هرچی خوندی همونه دوسه روز بیشتر یا کمتر فرقی به حالت نمیکنه

هرچه عاشق زارتر معشوق از او بیزارتر    
واقعا قبول نشی چی میشه؟؟ هیچ اتفاقی نمیفته شما تلاش میکنی برای سال بعد پس این چند  روزت خراب ن ...

من مشکلی ندارم ولی به محض اینکه رتبم بیاد و خوب نباشه بابام ول نمیکنه با حرفاش من بیشتر استرسم بابام 😖😞

من مشکلی ندارم ولی به محض اینکه رتبم بیاد و خوب نباشه بابام ول نمیکنه با حرفاش من بیشتر استرسم بابام ...

نگران نباش هیچی نمیشه

رتبت هم خوب میشه انشالله

من ۹_۹_۹۹ بیمارسنان مورد علاقم  مشغول بکارم😍😍دوستان من ازمون علمی قبول شدم و مصاحبه مونده که احتمالا ۵یا ۶ ماه طول بکشه،جوابش بیاد