2733
2734
عنوان

چقدر به قسمت اعتقاد دارید؟

195 بازدید | 20 پست

تا حالا موضوعی پیش اومده که حس کنید واقعا همه چی دست تقدیره؟

من یه نفرو خیلی دوسش دارم بعد قرار شد این هفته خواستگار بیاد خیلی شنیدم که نماز کن فیکون حضرت عباس حاجت میده منم خوندم...امروز مامان یکی از خواستگارا اومد و به دلایلی هردو خانواده نخاستیم که مراسم اصلی برگزار بشه حس میکنم قسمت و تقدیر راسته...

🔮💜خدایا دوستت دارم🔮💜اگه امضامو میبینید یه صلوات بفرستید برام💙

بله تقدیری که خدا برات میخواد راسته

من میدونم که خدا خیلی مهربونه میدونم که خدا یروز یه نعمت بزرگ در برابر صبر هامون میده و مطمنم در تاریخ ۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم به لطف خدا  خواهد افتاد😍❤  ...اسلام علی الحسین و علی علی بن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسین ...محرم شروع و شد من در خانه چرا .. حسین جانم ....به خونه برگردیم خونه آغوش حسینه مگنه؟ ..به خونه برگردیم .خونه بین الرحمینه مگنه؟ ..منه ویرونه اربعین میرسم خونه ....بده سامونم اربعین خونه میمونم🖤🖤🖤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
قشنگ قبل اینک بیان حس میکردم نمیشه 

بله تقدیر که رقم بخوره دیگ تمانخ

من میدونم که خدا خیلی مهربونه میدونم که خدا یروز یه نعمت بزرگ در برابر صبر هامون میده و مطمنم در تاریخ ۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم به لطف خدا  خواهد افتاد😍❤  ...اسلام علی الحسین و علی علی بن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسین ...محرم شروع و شد من در خانه چرا .. حسین جانم ....به خونه برگردیم خونه آغوش حسینه مگنه؟ ..به خونه برگردیم .خونه بین الرحمینه مگنه؟ ..منه ویرونه اربعین میرسم خونه ....بده سامونم اربعین خونه میمونم🖤🖤🖤
تو تی وی هم وقتی توضیح میدن معلوم نیس چی میگن

من اصلا حس خوبی ب ازدواج ندارم دلم نمیخاد واسم خواستگار بیاد😂یه حس دلگیری بدی دارم

2738

خدا یه تقدری رو برای ما نوشته.

و ما هیچ تسلطی بر تقدیر نداریم....

ولی ما با انتخاب هامون و تصمیماتمون به تقدیر میتونیم غالب شیم این متن خلاصه ی کتاب انسان در جست جوی معنا هست..از ویکتور فرنکل

آرزومه برم تیم ملی و مربی رزمی بشم...عاشق شعر و ادبیاتم و با نوشتن و خوندن آروم میشم...با کسی کاری ندارم اگر کاری با من نداشته باشن :) 
خدا یه تقدری رو برای ما نوشته. و ما هیچ تسلطی بر تقدیر نداریم.... ولی ما با انتخاب هامون و تصمیمات ...

راسته به نظرت؟

ممنون گلم جواب دادی❤

خواهش عزیزم🥰

اخه بعضی وقتا یکاری میخای بکنی ولی نمیشه هرچی ام تلاش کنی

دقیقاااا

من خودم ۸ سال با کسی بودم خواستگاری اومد تا پای نامزدی میرفتیم بهم میخورد 

یه بار مادربزرگش فوت شد یه بار بابای من مخالفت میکرد 

یه بار جور نمیشد 

کلا نشد که نشد

یکسال با همه اهل خونه جنگیدم

خدایا شکرت
2706