2737
2734
عنوان

اونایی که به گوشی واردن بیان

106 بازدید | 18 پست

من میخوام گوشی بخرم بین این سه تا گوشی کدوم خوبه؟

P30 lite 

شیائومی نوت ۸ پرو

A50

عضو گروه نارنجی بامداد خمار وزن اولیه 70/500 وزن هدف 57 قد 157

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

شی امی خیلی کیفیت عکس گرفتنش خوبه اصلا خود گوشیه عاااالیه بگیر پشیمون نمیشی

۹/۹/۹۹یه اتفاق خوب قراره بیفته... چشماتو ببند و ارزو هاتو نقاشی کن... ایشالا تا این تاریخ بهش میرسی به امید خدا⁦♥️⁩⁦🥰
2738

شیائومی خیلی خوبه

فقط کمی سنگینه

در تاریخ ۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد  خلاصه و مفید خدمتتون بگم که ؛این سومین کاربریمه😅😁اصلا خودمم نگم از سه تا آندرلاینِ(_) موجود در اسم کاربریم مشخصه🤭😉اگه از تاپیکی که زدم یا پستی که گذاشتم خوشت اومد ⁦☝️⁩یدونه صلوات واسه حاجتم بفرست🥰
شی امی خیلی کیفیت عکس گرفتنش خوبه اصلا خود گوشیه عاااالیه بگیر پشیمون نمیشی

قطعاتش چی؟؟ میگن گیر نمیاد؟؟

هنگ میکنه؟؟

نه اصلا

من ۱۲۸ گیگش رو دارم یعنی عالیه

خود وزن گوشی رو میگم 

من الان عادت کردم بعش بنظرم سنگین نمیاد

ولی اون اول نمیتونستم واسه فیلم سلفی طولانی بگیرمش دستم

الان هرکی ازم میگیرش میگه چه سنگینه😅

در تاریخ ۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد  خلاصه و مفید خدمتتون بگم که ؛این سومین کاربریمه😅😁اصلا خودمم نگم از سه تا آندرلاینِ(_) موجود در اسم کاربریم مشخصه🤭😉اگه از تاپیکی که زدم یا پستی که گذاشتم خوشت اومد ⁦☝️⁩یدونه صلوات واسه حاجتم بفرست🥰
نه اصلا من ۱۲۸ گیگش رو دارم یعنی عالیه خود وزن گوشی رو میگم  من الان عادت کردم بعش بنظرم سنگ ...

ممنون برا خواهرشوهرم می خواستم اون معلمه . می خواست که حافظ خوبی داشته باشه من این گوشی ها رو پیدا کردم

2706