2737
2739

بگین 

میخواستم از تهران یا کرج لباس نوزادی یا لباس تا ۳ سال بیارم 

در تاریخ 99/9/9 بهترین اتفاق زندگیم برای من خواهد افتاد 😊😍😍  کی بود این رو راه انداخت 😑؟ فک‌کردم عقب افتادم منم همین  امضا رو زدم🤦‍♀️

سرمایه چندانی ندارم میخواستم پیج بزنم اولش خیلی  ناراحتم 😔

در تاریخ 99/9/9 بهترین اتفاق زندگیم برای من خواهد افتاد 😊😍😍  کی بود این رو راه انداخت 😑؟ فک‌کردم عقب افتادم منم همین  امضا رو زدم🤦‍♀️

خانومی،یه سر بزن‌به سایت نازدونه ،اگه دنبال کسب درآمد هستی،من همیشه ازش خرید میکنم خیلی جنساش خوب هست و یه شرایطی هم برای فروشنده ها داره .بد نیست نگاه کنی 

دخترم پناه منه،پسرم آرامشم،همسرم تکیه گاهم....👨‍👩‍👧‍👦

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
خانومی،یه سر بزن‌به سایت نازدونه ،اگه دنبال کسب درآمد هستی،من همیشه ازش خرید میکنم خیلی جنساش خوب هس ...

عزیزم رفتم نگاه کردم خیلی گرون بودن که 

مثلا ۷۰ قیمت خرید 

خب فک کنم عمده روی ۵۰ باشه که خیلی زیاده

خانومی،یه سر بزن‌به سایت نازدونه ،اگه دنبال کسب درآمد هستی،من همیشه ازش خرید میکنم خیلی جنساش خوب هس ...

شما جنس ازش میگیری یا تکی میخری 

حداقل باید ۱۵ تومن اولش بدی که اونم چیز زیادی نمیشه خرید باهاش

اره میدونم میتونم تا ۲۰ تومن جور کنم 

عزیزم رفتم نگاه کردم خیلی گرون بودن که  مثلا ۷۰ قیمت خرید  خب فک کنم عمده روی ۵۰ باشه که ...

جدی؟؟؟اخه من دو دست لباس تو خونه ای گرفتم برا پسرم کلا با پول پستش شد ۹۰،خیلی هم از جنساش راضی هستم ،گفتم شاید به دردتون بخوره 

دخترم پناه منه،پسرم آرامشم،همسرم تکیه گاهم....👨‍👩‍👧‍👦
2738
جدی؟؟؟اخه من دو دست لباس تو خونه ای گرفتم برا پسرم کلا با پول پستش شد ۹۰،خیلی هم از جنساش راضی هستم ...

ممنون گفتی حالا ایمیل میزنم یا کامنت چیزی میذارم 

مرسی ⚘