2726

غیرحضوری

مادر بزرگم همیشه میگفت ننه ، خوشبختیتو هیچوقت جار نزن!نزار کسی بگه خوشبحالش همین خوشبحالش گند میزنه به زندگیت                                                                                                                                                           

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

سفید ۹۰ درصد آموزششون حضوری

زرد نصفش حصوری نصفش مجازی

قرمز همش مجازی

فرقمون اینع که:                                                                    شما بلاک بازی میکنین؛ ما پلاک بازی         آرع فرقمون زیادع...🤘🏿👑
سفید ۹۰ درصد آموزششون حضوری زرد نصفش حصوری نصفش مجازی قرمز همش مجازی

سلام خانم خوبی کجایی نیستی

صادق باش مثل اون سیگاری که روش نوشته سرطانزا نه مثل اون آبمیوه آشغالی که روش نوشته صددر  صد طبیعی ❤ السلام علیک یا ابا عبدالله❤
سلام خانم خوبی کجایی نیستی

سلام مرسی خوبم منم خیلی وقت شما رو نمیبینم هستم کمتر میام.

میشه بهتون پیشنها د دوستی بدم؟؟

فرقمون اینع که:                                                                    شما بلاک بازی میکنین؛ ما پلاک بازی         آرع فرقمون زیادع...🤘🏿👑
سلام مرسی خوبم منم خیلی وقت شما رو نمیبینم هستم کمتر میام. میشه بهتون پیشنها د دوستی بدم؟؟

بله عزیزم حتما

صادق باش مثل اون سیگاری که روش نوشته سرطانزا نه مثل اون آبمیوه آشغالی که روش نوشته صددر  صد طبیعی ❤ السلام علیک یا ابا عبدالله❤