2737
2734

خانوما لطفا امن یجیب المضطر اذا دعاه و یکشف و السو بخونین برای پدربزرگ مهربون و عزیزم لطفا لطفا..۳تاصلوات لطعا برای تسکین درد و شفاش بدین

اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اب میریزم و روغن، بعدم کنجد، بعد سیب زمینی میچینم. با شعله کمممم تا دم بکشه 

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
2731

باید آب و روغن بریزی کف قابلمه 

ديوانه و دلبسته ي اقبال خودت باشسرگرم خودت عاشق احوال خودت باشيک لحظه نخور حسرت آن را که نداريراضي به همين چند قلم مال خودت باشدنبال کسي باش که دنبال تو باشداينگونه اگر نيست به دنبال خودت باشپرواز قشنگ است ولي بي غم و منتمنت نکش از غير و پر و بال خودت باشصد سال اگر زنده بماني گذرانيپس شاکر هر لحظه وهر سال خودت باش

ته دیگ سیب زمینی میزارم معمولا. خب اول باید چند دقیقه زیرشو زیاد کنی تا بخار کنه بعد دیگه کمش کنی. و روش روغن بدی. خیلی کم باشه زیرش تا دم بکشه. در حین دم کشیدن ته دیگ ترد میشه ولی نمیسوزه. اگه زیرش زیاد باسه میسوزه

عاشق آن خاطراتی هستم که تصادفی از ذهنم عبور می‌کنند و باعث لبخندم میشوند 
2738
چه مقدار آب چه مقدار روغن؟ من نون میزارم بجای سیب زمینی

ته استکان اب دو قاشق روغن 

ديوانه و دلبسته ي اقبال خودت باشسرگرم خودت عاشق احوال خودت باشيک لحظه نخور حسرت آن را که نداريراضي به همين چند قلم مال خودت باشدنبال کسي باش که دنبال تو باشداينگونه اگر نيست به دنبال خودت باشپرواز قشنگ است ولي بي غم و منتمنت نکش از غير و پر و بال خودت باشصد سال اگر زنده بماني گذرانيپس شاکر هر لحظه وهر سال خودت باش

کلا برنج‌هامو کته میکنم😐

کته هم که ته‌دیگ نمیخواد

من حتی غذاهایی مثل باقالی‌پلو و عدس پلو رو هم کته میکنم،کته درست میکنم بعد مواد رو قاطیش میکنم😬

سابقه‌ی پختِ کته برای ۲۵نفر رو هم دارم!

ابتدا فکر میکردم مملکت وزیرِ دانا می‌خواهد،بعد فکر کردم شاید شاهِ دانا می‌خواهد،اما اکنون می‌فهمم مـِــلــَـتــــــِ دانا میخواهد....!                                                💕امیـــرکــبــیر💕

من روغن میزیزم کف قابلمه تقریبا زیادم میریزم😑

نون رو اندازه کف قابلمه برش میدم میندازم کف قابلمه میذارم یکم رو شعله بمونه بعد برش میدارم وقتی یکم نون ترد شد برنج رو میریزم روش و بعدم شعله رو کم میکنم تا برنج دم بکشه

نازنیڹ زهـرا هستمـ😎..میشہ واسہ همسنگرهاے همسرمـ یہ صلواتـ بفرسے آبجے؟❤🙏...خوشحال باش بانو تو برگزیده ے حضرتـ زهرایے تو انتخابـ شده ے مادرساداتے انتخابتـ ڪردڹ براے حجابـ براے نجابتـ😍❤ با حجابتـ لبخنــد رو به لبـ هاے مہدے زهـراس بیار خواهری باشہ؟😊 مڹ عاشقـانہ رهبرمـ رو دوستـ دارمـ و بہ وجودشوڹ افتخار میڪنمـ(امامـ خامنہ اے❤)سربازے رو از ذوالفقار علے یاد بگیریمـ(شہید حاج قاسم سلیمانے)😊!! چشمـ دشمنانشوڹ ڪـــوووور😌.... مجنـــــوڹ العبــــــاس ام😍🙋 ڪربلاے بہشتـ مڹ در زمینہ... 😍😢
چه مقدار آب چه مقدار روغن؟ من نون میزارم بجای سیب زمینی

چشمی بستگی ب اندازه قابلمت خب. 

فرقی نداره نوع تهدیگ

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
2706