2410
2553

بچه ها صادقانه بهم بگید وارد این رشته بشم یا نه 

دوست دارم مستقل باشم و در امد خوبی هم داشته باشم دنبال یه اینده خوبم از پزشکی و اینا خوشم نمیاد چون خیلی طولانی و سخته شما راهنماییم کنید راضی هستید ازش؟

لبخند بزن اینم میگذره ❄

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

من کارشناس رادیولوژی ام

تحمل شیفت شب و مریض دیدن داری(مریصا واقعا بی اعصابن😒) اعصابش داری که رو زندکیت تاثییر نزاره انشالله موفق میشی

ولی اگر تحملت کمه نیا درمان

من ۹_۹_۹۹ بیمارسنان مورد علاقم  مشغول بکارم😍😍دوستان من ازمون علمی قبول شدم و مصاحبه مونده که احتمالا ۵یا ۶ ماه طول بکشه،جوابش بیاد
من کارشناس رادیولوژی ام تحمل شیفت شب و مریض دیدن داری(مریصا واقعا بی اعصابن😒) اعصابش داری که رو زن ...

یکم زودرنجم باهام بد برخورد بشه جواب میدم رادیولوژی بهتره یا پرستاری از لحاظ حقوق و مزایا؟

لبخند بزن اینم میگذره ❄
2714
یکم زودرنجم باهام بد برخورد بشه جواب میدم رادیولوژی بهتره یا پرستاری از لحاظ حقوق و مزایا؟

مثل هم تقریبا

جواب بدی که تیکه تیکت میکنن😅 نیا خواهر نیااا

من ۹_۹_۹۹ بیمارسنان مورد علاقم  مشغول بکارم😍😍دوستان من ازمون علمی قبول شدم و مصاحبه مونده که احتمالا ۵یا ۶ ماه طول بکشه،جوابش بیاد
مثل هم تقریبا جواب بدی که تیکه تیکت میکنن😅 نیا خواهر نیااا

وای در اون حد😂

ببخشید شما میدونید حقوقشون ماهیانه اینجا یکی  با ده سال سابقه کار میگفت ۳.۵ میگیره 

خب همینا الان کار هست واسشون و اینده دارن چی کار کنم🥺

لبخند بزن اینم میگذره ❄
وای در اون حد😂 ببخشید شما میدونید حقوقشون ماهیانه اینجا یکی  با ده سال سابقه کار میگفت ۳.۵ می ...

۳.۵ کم گفته زیر ۴ نیست

2706