2737
2734
عنوان

کیا دارن شوهراشون تحمل میکنن؟

448 بازدید | 17 پست

من سه سال ازدواج کردم از همون اولم اجباری بود ودوستش نداشتم اما با خودم گفتم دیگه باید بپذیرم و پایبند باشم و به هیچ کس فکر نکنم اما نذاشت تو این سه سال حسرت همه چی و به دلم گذاشت از عروسی و ماه عسل و سفر تا حتی عید همش جنگ و دعوا بخاطر خانوادش 

حالام با دوتا بچه راهی ندارم انگار چجوری تحملش کنم واقعا اصلا دلم نمیخواد ببینمش 

هرشب خواب میبینم پسرداییم که عاشقم بود داره باهاش دعوا میکنه میگه چرا اذیتش میکنی بعد دست منو میگیره میبرم😪

خیلی موقعیت های خوبی و از دست دادم که میتونستم الان خیلی خوشبخت باشم اما الان هیچی تو زندگیم جز دوتا بچه ندارم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
آخه تو این زمونه و اجبار؟ چرا آخه؟ در حق خودتو شوهرت و دو تا بچت ظلم کردی

اره تو این زمونه هم اجبار هست

۹۹/۹/۹ خونه دار شدم انشاءالله...دوستی که امضامو میخونی واسه خونه دار شدنم  یه صلوات مهمونم کن و دعام کن لطفا😊...دعا در حق همدیگه زود برآورده میشه....مطمئنم دعاهای قشنگتون معجزه میکنه واسم....مرسی 😘😘😘
چرا ازدواج کردی باهاش؟چرابچه دارشدی؟

چون بابام مجبورم کرد 

اولی و هنوز گندش در نیومده بود که چجور ادمایی هستن منم سنم کم بود و زیاد جدی نگرفتم باردار شدم دومی و با قرص اورژانسی باردار شدم 

2738

ب دلایلی ازدواج منم اجباری بود

همیشه حسرت عشق ت قلبم میمونه

نرسیدن خیلی تحملش راحت تر تا کنار کسی باشی ک حسی بهش نداری

برا سلامتی وظهور حضرت مهدی صلوات 💚بارسنگین است و من کم طاقت و دنیا حسود/خم شدن را عار میدانم دعاکن نشکنم.
چرا فکر میکنید الان نیست 😑

چون دخترا حتی تو خانواده های مذهبی و سنتی اونقدری زبون دارن که بگن نه اینو نمیخواهیم

چرا پدرت مجبورت کرد؟زیادی بودی تو خونه اش مگه؟

غرق در نیل چه اندیشه کند باران را...
ب دلایلی ازدواج منم اجباری بود همیشه حسرت عشق ت قلبم میمونه نرسیدن خیلی تحملش راحت تر تا کنار کسی ...

مشکل من اینه اینقدر این ادم بده که نتنها هیچ حسی بهش ندارم ازش متنفرم خیلللی بلا سرم اورده

خواهررررر تو تاپیک بزن بگو کیا شوهراشونو تحمل نمیکنن😂😂😂بابا همضون یه گندی بالا اوردن که مجبوریم ب تحمل اصن مردا رو فقط باید تحمل کرد

۹/۹/۹۹یه اتفاق خوب قراره بیفته... چشماتو ببند و ارزو هاتو نقاشی کن... ایشالا تا این تاریخ بهش میرسی به امید خدا⁦♥️⁩⁦🥰
چرا فکر میکنید الان نیست 😑

پسر داییتون اینکارو نمیکنه سعی کن لری مشاور  دوست داشتی اون تورو تحمل کنه عزیزم   خودتو درگیر خانوادش نکن تا الان کردی زندگیتو تلخ کردی

اگ تونستی برا حل مشکلم ی صلوات مهمونم می کنی❤
چون دخترا حتی تو خانواده های مذهبی و سنتی اونقدری زبون دارن که بگن نه اینو نمیخواهیم چرا پدرت مجبور ...

نه من ۱۷ سالم بود کلیییی خواستگار داشتم بابام حتی اجازه نمیداد رسمی بیان و همه رو رد میکرد میگفت بالای ۲۵ نمیدونم تا اینا اومدن یهو چیشد گفت فقط همین حتی تحقیق نکرد 😑اونام مقدمات و تو یه هفته واسه عقد چیدن

2706