2737
2739

بچه ها این همش برام سواله همش خودمم فک میکنم اگه واسه زندگی من پیش بیاد عکس العملم چیه چیکار میکنم!!!!!!!!!!!!🤔

فک کنین شوهرتون یهو چیزی میخره که اصلن با درامدش جور نیس و این تاثیر توی کیفیت زتدگیتون داره مثلن خانه عیونی ویلا ماشین خارجی سفر خارج از کشور شما ازش میپرسید از کجا اومده یا چشمتونو میبندین کیف دنیارو میکنین؟!!؟🤔

میتونین وسوسه نشین و بگین راضی نیستین که حروم بیاد تو سفرتون زا براتون مهم نیس و نادیده میگیرید؟؟؟؟

من بلد نیستم عاشق کسی باشم که اولویتش نیستم؛بلد نیستم چشم به گوشی بدوزم و دلشوره بگیرم. اسمش را بگذارید خودخواهی... ولی من این خودخواهی را به اداهای عاشقانه ای که هیچ احساسی پشت سرش نیست ترجیح می دهم! من برای خودم گل میخرم؛چای دم می کنم؛میز شام می چینم؛اما منتظر کسی نمی مانم؛ نه این که خسته شده باشم اما وقتی دلم برای کسی تنگ شود که دلتنگی اش را باور نمی کنم؛ فکر می کنم که دارم به خودم خیانت می کنم ..تا خودت را دوست نداشته باشی؛ کسی باور نمی کند که هستی و بودنت با نبودنت فرق می کند 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

معلومه که میپرسم

همسرم بهش پیشنهاد رشوه ی 100 میلیونی شده اونم 10 12 سال پیش اما قبول نکرده! 

ما حلال و حروم سرمون میشه عزیزم

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔

والاااااااااااااااا دروغ چراااااااااااااااا

ما نون حلالمون از گلومون پايين نميره چه برسه به حراااااااااام

دلتنگ پدر و مادرم هستم   لعنت به اين کرونااااااا  
2738

معلومه که می‌پرسم و برام مهمه

هرکسی هم نپرسه خیلی احمقه!

ابتدا فکر میکردم مملکت وزیرِ دانا می‌خواهد،بعد فکر کردم شاید شاهِ دانا می‌خواهد،اما اکنون می‌فهمم مـِــلــَـتــــــِ دانا میخواهد....!                                                💕امیـــرکــبــیر💕
2706