2733
2734
عنوان

کیا دختر 9 ساله دارن؟

225 بازدید | 9 پست

مولتی ویتامین چی بهشون میدید.؟ نمیخوام زینک داشته باشه که بلوغ زودرس بگیره

کیبورد گوشیم کلمات رو اشتباه تایپ میکنه منم توان سر کله زدن باهاش رو ندارم پیشا پیش بخاطر غلط املایی عذر میخوام

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من دوازده سالشه ولی اون موقع ها تاکدا میدادم

بی همگان به سر شود بی تو به سر نمی شود داغ تو دارد این دلم جای دگر نمیشود 🤗 عزیزی که امضامو خوندی میشه یه صلوات برام بفرستی بعد لایک کنی تا منم برات صلوات بفرستم 😊؟ خدایا تو می دانی آنچه من نمی دانم و من نمی دانم آنچه تو می دانی پس با حکمتت زندگی ام را سامان ده …الهی آمین
2731

هیچی بهش نمیدم 

زینک بلوغ زود رس نمیاره عزیز 

سر خود هیچ ویتامینی نده 

همه زندگیم دخترم ❤❤❤وقتی بارون بباره  دیگه نمیخواهم با چتر زیر بارون راه برم غم عالم میاد توی قلبمممم دیگه بعد بارون زیبا نیست کی میتونه زیبایی بارون ببینه؟؟؟ همه رنگ هاااا شسته شده ......
2738

سلام دوستان. دخترم ۹ سالش شده دیشب ازم چند بار پرسید بچه چطوری بوجود میاد؟ من قبلا خیلی سرچ کردم توو نت ولی یه جواب درست نتونستم پیدا کنم. یا چند بار گفته مو خیلی توو دست و پا دارم یکاری بکن بره دوست ندارم پر مو باشم. نمیدونم چیکار کنم. لطفا راهنماییم کنید مرسی

سلام دوستان. دخترم ۹ سالش شده دیشب ازم چند بار پرسید بچه چطوری بوجود میاد؟ من قبلا خیلی سرچ کردم توو ...

برو مشاور

کیبورد گوشیم کلمات رو اشتباه تایپ میکنه منم توان سر کله زدن باهاش رو ندارم پیشا پیش بخاطر غلط املایی عذر میخوام