2737
2734

خانمای به ظاهررررر محترمی ک تو تاپیک قبلی توهین کردین و دلمو شکوندین

من جوابتونو ندادم تاپیکمم قفل کردم انشاالله خدا جواب دل شکوندناتونو بده

من گوشیمو فلش کردم و رمز کاربریمو فراموش کرده بودم و امروز مجبور شدم با یه کاربری دیگه بیام ولی تو اون یکی کاربریم از یسری حس هایی ک دارن و بهم منتقل میشه تو نی نی سایت گفتم و خیلیا اومدن و گفتن ک حس ششمه

اولش توجهی نکردم ولی دیدم واقعا خیلی چیزارو پیش بینی میکنم و چند نفر هم اومدن درخاست دوستی دادن و چیزایی پرسیدن و جواب دادم و خیلی بهشون کمک کرد

الانم واسه همین تاپیک زدم ک شاید بتونم ب بقیه هم کمک کنم ولی متاسفانه ادم عقده ای و حسود و بی شعووووور اینجا زیاده😏😏😏😏

لطفا درخاست دوستی ندین چون دیگه جواب نمیدم

اوناییم ک درخاست دادن لطفا ناراحت نشین اگه جوابتونو نمیدم...

دل من تنگ بلوریست که یک ماهی قرمز دارد🐟یک تلنگر که به این تنگ بلورین بخورد،میشکند⚡آبش از پنجره چشمانم میریزد🌧💧ماهی سینه ی من میمیرد🐟🧡

نی_نی_یار_شب    @نی_نی_یار_2    @نی_نی_یار_3   @نی_نی_یار_5    @نی_نی_یار_41‍ ‍ بخدااا خسته شدم ای همه ادم نمیتونید ی لغو‌کاربری انجام بدید پس برا چی شمارو انتخاب کردن خجالت بکشید چن ساعته دارم تگتون‌میکنم..لغو کاربریمو بزنید دیگهههههه اهههههههه حتما بتید فحش بدن تا سر و‌کلتون پیدا شه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

خانوما لطفا امن یجیب المضطر اذا دعاه و یکشف و السو بخونین برای پدربزرگ مهربون و عزیزم لطفا لطفا..۳تاصلوات لطعا برای تسکین درد و شفاش بدین

اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ 

2738

بگو من کی ازدواج میکنم؟؟؟

اقا با من دعوا نکنین روحیم حساسه میزنم دهن مهنتونو آسفالت میکنم…    گفت:بمــان•گفتم:برای ماندنم دلیلی بیاور،،،،،،،،گفت:برنج خیسوندم                                    یه نگاه به خودت یه نگاه ب طرز فکرت بنداز..                                                  این دلیل اینجا وایستادنت❗️❗️❗️    

سعي كنين حس هاتونو براي خودتون نگه دارين 

كه اينجا چنتا ادم ساده به حرفاتون دل نبندن و بعدش متوجه بشن الكي بوده و الكي دلشونو خوش كرده بودن

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
2706