2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگ 7 ساعت قبل درست کردن بزاری خیس بخوره برنج عالی میشه

😐میخواستم برا شام الان درست کنم

یعنی نمیشع؟نیم ساعت بزارم؟؟

در تاریخ ۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد  خلاصه و مفید خدمتتون بگم که ؛این سومین کاربریمه😅😁اصلا خودمم نگم از سه تا آندرلاینِ(_) موجود در اسم کاربریم مشخصه🤭😉اگه از تاپیکی که زدم یا پستی که گذاشتم خوشت اومد ⁦☝️⁩یدونه صلوات واسه حاجتم بفرست🥰
2728
نه عزیزم صب بزار 7 ساعت داخل آب بد ظهری درستش کن 

⁦☹️⁩⁦☹️⁩⁦☹️⁩

در تاریخ ۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد  خلاصه و مفید خدمتتون بگم که ؛این سومین کاربریمه😅😁اصلا خودمم نگم از سه تا آندرلاینِ(_) موجود در اسم کاربریم مشخصه🤭😉اگه از تاپیکی که زدم یا پستی که گذاشتم خوشت اومد ⁦☝️⁩یدونه صلوات واسه حاجتم بفرست🥰
نفهمیدم😅 باید زیاد از قبل خیس بخوره؟؟

ببین عزیزم من اینطوری پلو درست می کنم

ابتدا برنج را شسته با آب جوش و نمک خیس می نماییم و پس از یکی دو ساعت آب برنج را خارج می کنیم و به آب در حال جوش اضافه می کنیم وقتی که برنج در حد متوسط و زنده پخته شد در صافی می ریزیم تا آب آن خارج شود سپس ته قابلمه نصف استکان آب و کمی روغن و نان لواش یا سیب زمینی حلقه شده قرار می دهیم و برنج ها را روی آن  ها می ریزیم و روغن را به برنج اضافه می کنیم درب قابلمه را می بندیم و شعله اجاق متوسط می گذاریم وقتی که از درب قابلمه بخار خارج شد شعله گاز را کم می کنیم و بعد از نیم ساعت پلو آماده است باید هم زده شود تا روغن به همه دانه های برنج پخش شود و نچسبد . برای برنج ایرانی و برای حفظ خاصیت برنج می توان مرحله اول که خیساندن برنج است را حذف کرد🌹🌹🌹🌹🌹

لایک نکن خواهر
2738
آهان مرسی اندازه سر سوزن یا بیشتر؟؟ اولین باره میخوام درست کنم .نمیخوام بدشه

انگار وسطش دو سه تا نقطه سفید هنوز مونده. البته من بین دو تا انگشت له میکنم. وقت نداشتی نیاز نیست حتما زیاد خیس بخوره. همون نیم ساعت هم میشه.  اما هرچی بیشتر خیس بخوره بهتره

خدایا شکرت.....!!!!!!!! عید غدیر عیدیمو گرفتم. به امید شاد شدن دل همه... "فاطمه نازم 23 خرداد 94 اومد تو بغلم. ممنون میشم برا سلامتیش صلوات بفرستین"
ببین عزیزم من اینطوری پلو درست می کنم ابتدا برنج را شسته با آب جوش و نمک خیس می نماییم و پس از یکی ...

مرسی عزیزم😚😚

خودمم تقریبا همینجوری هندی رو درست میکنم

گفتم شاید ایرانی فوت و فن خاصی داشته باشه

اینکه گفتین برنج ایرانی رو میشه خیس نکرد.کمک خوبی بود ممنونم🥰

انگار وسطش دو سه تا نقطه سفید هنوز مونده

🥰

انگار وسطش دو سه تا نقطه سفید هنوز مونده. البته من بین دو تا انگشت له میکنم. وقت نداشتی نیاز نیست حت ...

مچکرم