2737
2734
عنوان

دم خدا گرم انگار هرچی بی پوله مستقیم داده به ما🤣🤣🤣🤣🤣

| مشاهده متن کامل بحث + 371 بازدید | 42 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

بعضی ها همه پولشون رو مبدن چیزهای الکی 

با یه گوشی نه کسی پولدار حساب شده نه فقیر

نازنیڹ زهـرا هستمـ😎..میشہ واسہ همسنگرهاے همسرمـ یہ صلواتـ بفرسے آبجے؟❤🙏...خوشحال باش بانو تو برگزیده ے حضرتـ زهرایے تو انتخابـ شده ے مادرساداتے انتخابتـ ڪردڹ براے حجابـ براے نجابتـ😍❤ با حجابتـ لبخنــد رو به لبـ هاے مہدے زهـراس بیار خواهری باشہ؟😊 مڹ عاشقـانہ رهبرمـ رو دوستـ دارمـ و بہ وجودشوڹ افتخار میڪنمـ(امامـ خامنہ اے❤)سربازے رو از ذوالفقار علے یاد بگیریمـ(شہید حاج قاسم سلیمانے)😊!! چشمـ دشمنانشوڹ ڪـــوووور😌.... مجنـــــوڹ العبــــــاس ام😍🙋 ڪربلاے بہشتـ مڹ در زمینہ... 😍😢
2738
دوست عزیز با بالا رفتن قیمت دلار قیمت گوشی هم چندین برابر شد مثلا من گوشیم رو چند ماه پیش خریدم ۶ تو ...

خوب منم ناراحت نمیشمم ولی این حجم از بی پولی واقعا سخته

خانوما لطفا امن یجیب المضطر اذا دعاه و یکشف و السو بخونین برای پدربزرگ مهربون و عزیزم لطفا لطفا..۳تاصلوات لطعا برای تسکین درد و شفاش بدین

اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ 

بی مناسبت سه تا پسر داره اون وقت خرجشو ما باید بدیم به من ک میرسه نداریم نداریم الانم سر همین من اشک ...

ببخشید ها اما چه قانون مسخره ای اون وقت شماهم هیچی نمیگید؟؟؟

چه زن خوبی هستی والا❤❤❤❤

2706