2726

سلام

دوستان من اومدم خونه نامزدم خانودش قبلا خیلی بامن خوب بودن خیلی امسال ک منو دیدن خیلی سرد رفتارمیکنن احتراممو دارن اما همش از جاری ک قراره تازه برام بیاد تعریف میکنن و‌خیلی خیلی بهم بی توجهن انگار ن انگار من باید ب این خانواده بگم بله!بنظرتون چطوری رفتار کنم😔😔😔

بيخيال

گاهي اوقات خسته ميشم از بچه داري،كلافه ميشم از بيداري هاي شبانه،دست تنها تو ي شهر غريب كه هيچكسو نداري بياد تا پيشت احوالت رو بگيره داغونم ميكنه،(اما)مهم اينه كه پسرم حالا تو بغلمه،همدم تنهايي هامه*****خدايااااشكرت*****تيكر بارداري دوممه💞خداياشكرت💓

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

برین روشون .جدی میگم خانواده شوهر هیچی نیستن جز کرمایی که سیب زندگیتو خراب میکنن

۹/۹/۹۹یه اتفاق خوب قراره بیفته... چشماتو ببند و ارزو هاتو نقاشی کن... ایشالا تا این تاریخ بهش میرسی به امید خدا⁦♥️⁩⁦🥰

شاید حساس شدی

مادر بزرگم همیشه میگفت ننه ، خوشبختیتو هیچوقت جار نزن!نزار کسی بگه خوشبحالش همین خوشبحالش گند میزنه به زندگیت                                                                                                                                                           

باز تو خوبی کاش همون بیمحلی باشه فقط

من همشون باهام خوب بود

یه جاری دارم اینقد نشسته پیششون بدمو گفته

بیمحلم میکنن

گفته بودم بهش دامادشون بهم نگاه میکنه بدم میاد

رفته به همه حتی شوهرم گفتش😂😂😂ولی من برام اصلا مهم‌نیست بره گمشه

2706