2726
می ارزه من کنار شغلم این رشته رو بخونم؟؟بنطرت میرسونم؟؟ معلمم

نه فک نکنم برسین

من یه دخترم.متاهل هم نیستم که ازدواج تایممو بگیره اما خیلی وقتم گرفته میشه

دانشجوی پزشکی هستم. 👩‍⚕️💉
می ارزه من کنار شغلم این رشته رو بخونم؟؟بنطرت میرسونم؟؟ معلمم

اگه علاقه شدید دارید و اگه نرید حسرت میخورید بعدا وگرنه نه به سال های زیادش نمی ارزه 11 سال طول میکشه 4 سال هم طرح. معلمی برا خانوما خیلی شغل خوبیه

بیا تا بگویم چه اندازه تنهایی من بزرگ است...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
پر طاووس خواهی جور هندوستان کشی ...!!! کنکور هستی ؟

سال بعد نظام قدیم نیست؟

روی صحبتیم با شمایی هست ڪه دارین روزهای سختیو تجربه میکنیدزندگی همیشه جای قشنگی نیست زندگی ی وقتایی خیلی بی رحمه و پر از آدماهای ناجور اونقدر بی رحم که باهر قدرتی هم که داشته باشی به زمین میزنتت ولی باید این باور رو داشته باشی که هردفعه زمین میخوری بتونی بلند شی مهم اینه قوی باشی و یک درس خوب بگیریم از اون و بلند شیم و باید بدونیم که روزهای بد و آدم های بد نیومدن که بمونن اومدن که درس بدن و تجربه شن ✌🏻❤❤❤🌹                              

اقا من برا امسال برا بار دوم ثبت نام کردم و شروع طوفانی داشتم ولی هرچه گذشت سرد تر شدم و در اخرتصمیم گرفتم تا 23 سالگی برم دنبال علایق واقعیم مث نقاشی و والیبال بعد از اون 5 ماه به کنکور مونده (کنکور 1403) شروع کنم به خوندن و دندون بیارم . این برنامه زندگی منه  

من حتی تو رویاهام هم به پزشک بودن فکر نمیکنم 

اون موقع انتخاب رشته اومدم تجربی چون دنبال اینده خوب بودم درسم هم خوب بود بعد اومدم دیدم تجربی واقعا واقعا سخته شاید هم مدرسه ما انقدر سختگیری های بیخود داشت سال اخر اصلا درس نخوندم هیچی از بعد کرونا هم تو خونه دیگه رسما بیخیال شدم گذاشتم سال بعد بچه های راهنمایی الکی انتخاب رشته نکنید و با توهم زدن و چیزای دیگه نیاید تجربی انتخاب عاقلانه داشته باشید من اگه بازم برگردم اون موقع میام تجربی دوباره از هیچی پشیمون نیستم و رشته مورد نظر من پرستاریه من با پرستاری به اهداف و ارزوهام میرسم و به حرفای مزخرف و کلیشه ای هم توجه ای ندارم اینا از جهل و فهم پایینه 

لبخند بزن اینم میگذره ❄
2706