2733
2734
۳۹هفته  سزارین کردم

نگران اصلا نباش منم دخترم همسن پسرشماست قطعا اگه یه اتفاقی براش بیفته ک نیاز ب بیهوشی داشته باشه میمیرم از ترس ولی چه میشه کرد روزی صدمیلیون ادم بیهوش میشن هیچ اتفاقی نمیفته بعدم شوهره دختر خالم متخصص بی هوشی هست یادمه یبار میگفت بچها واسه بیهوشی چون بدنشون پاک هست خیلی خوب جواب میده و زود بهوش میان

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

عزیزم پسر من از موقع تولد یکی از بیضه هاش نیامده بود سرجاش و توی کانال بود. دکتر گفت ممکنه به مرور بیاد سر جاش. اگه نیامد باید عمل بشه. نه ماهگی عملش کردیم. سخت نبود. بیهوشش کردن. الان پسرم دوسال و نیمشه . پسر شما هم همینجوری بوده ولی بدو تولد دکتر نفهمیده. هرچه زودتر عملش کنید. 

عاشق آن خاطراتی هستم که تصادفی از ذهنم عبور می‌کنند و باعث لبخندم میشوند 
عزیزم پسر من از موقع تولد یکی از بیضه هاش نیامده بود سرجاش و توی کانال بود. دکتر گفت ممکنه به مرور ب ...

دقیق میگی چندساعت طول کشید؟بعدعملش بایدچه چیرایی رعایت کنم 

عشقم یدونه پسرم😘
منم دردم اینه چن جامعاینه کردن یعنی نفهمیدن ب دنیااومدبرای چکاپ سه جادکتربردم متوجه نشدن منم اگ امرو ...

قربونت برم عزیزم اصلا نگران نباش بازم خداروشکر الان متوجه شدین ایشالا درست میشه گلم نگران نباش فقط ی متخصص خوب ببر

2738
دقیق میگی چندساعت طول کشید؟بعدعملش بایدچه چیرایی رعایت کنم 

کمتر از دوساعت. فقط قبل عمل گفتن چند ساعت شیرش ندم. بعد عملم زود مرخص شد. هیچ کار خاصی هم نگفتن. جای بخیه هاشو تمیز نگه دار که عفونت نکنه. من حتی میشستمش

نگران نباش خدا بزرگه به خوبی پیش میره همه چی 

چقدر این جمله زیباست : تو نیکی می کن و در دجله انداز که ایزد در بیابانت دهد باز              هرگز به بزرگی آرزو هایت فکر نکن به بزرگی کسی فکر کن که آرزوهایت را برآورده میکند.
عزیزم من نمیدونم ولی چیزی نیست نگران نباش چطور آخه موقع دنیا اومدنش دکتر اطفال تو بیمارستان چک نکرده ...

واقعا مادرزادی ختنه بود؟ چه خوب

2706