2703
2553

سلام دارم ازنگرانی میمیرم نفسم بالانمیادبالای الت پسرم یه قده اندازه گردودراومدسریع بردم دکترگفت یه بیضه نیست رفتم سونوگفت یدونه بالاهست دکترگفت بایدعمل بشه پسرم یکسالو۱ ماهشه گفت بیهوش میکنن خطرناکه تبدیل به توده میشه توروخداکسی میدونه براکسی پیش اومده همچین چیزی چیکارکنم😭😭😭😭😭😭

عشقم یدونه پسرم😘

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
2714

نه عزیزم. یه بیضش پایین نیومده؟ اصلا ترس نداره. اسم عملش udt هست. میارنش پایین. خیلی هم زودفهمیدی. هییییچ مشکلی پیش نمیاد

در تک تک لحظه های زندگیم همراهیتو حس کردم خدای من. بدون تو نمیتونم نفس بکشم. مطمئنم بازم همراهمی. به رحمتت مطمئنم.ته ته دلم به تو قرصه. خدایا فندقم در ازای نزدیکی به خودت بهم هدیه دادی. شکرت ای پروردگار مهربونم. عاشقتم بی اندازه  

یکی از بیضه ها نزول نکرده باید جراحی بشه نگران نباش خیلی کوچولو هست فورا بدنشو ترمیم میکنه سرعت بهبود بچه های کوچک واقعا با بزرگترها قابل مقایسه نیست چند روز بعد اصلا انگار نه انگار 

این عمل ضروریه و سلامت و باروریشو تحت تاثیر قرار میده یه جراح خوب انتخاب کن دوست من و بعد بسپرش به خدا که بهترین نگهبانه

واقعیت این است که مابرای رنج کشیدن متولد شده ایم اما به دنبال لذت میگردیم.پس تنها راه ادامه دادن لذت بردن از رنج هاست 
2706