2733
2734

سه سال باهم دوست بودیم برای ازدواج

گف مامانم خبر داره از همه چی 

یهو برداشت بهم گف باید برم دنبال کار و پول

هرچند ک باباش ازاون مایه دارا بود 

هرچی ازش میپرسم چیشده میگه میخام تنها باشم تا اینکه دیشب گفت آره یک سال با یکی از آشناهامون مامانم حرف زده برا ازدواج ولی معلوم نیست 

الان من باید چیکار کنم آخه یه کارایی کرده ک من اگه به خانوادش بگم شاید زندگیش خراب شه و بعد اون بیاد زندگی منم خراب کنه 

بنظرتون چیکار کنم نمیتونم انتقام‌نگیرمو سرجام بشینم

ولش کن اصلا ارزش نداره که به خاطرش دهنتو درگیر انتقام کنی در کمال آرامش بندازش تو سطل زباله ی خاطرات  

اگه راجع به معنیه نام کاربریم براتون سوال پیش اومده باید خدمتتون عرض کنم که من یک عدد کورد میباشم و هناسگم در زبان کوردی به معنای نفسم میباشد  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ولش کن اصلا ارزش نداره که به خاطرش دهنتو درگیر انتقام کنی در کمال آرامش بندازش تو سطل زباله ی خاطرات ...

آخه کاراش فراموش نمیشه 

تازه تو این هفته باید بریم دکتر تا ببینم من سالمم بعد جدا شیم

2731

یعنی باهم رابطه داشتین؟کاش تا جدی شدن قضیه دست نگه میداشتی

اگه راجع به معنیه نام کاربریم براتون سوال پیش اومده باید خدمتتون عرض کنم که من یک عدد کورد میباشم و هناسگم در زبان کوردی به معنای نفسم میباشد  

کار یکم سخت شد امیدوارم چیزی نباشه و سالم باشی و هرچی که به صلاحته برات اتفاق بیفته فقط اینو بدون که آقایون اگه قضیه براشون جدی باشه یکم برای ختم به خیر شدن ماجرا تلاش میکنن نه اینکه فقط بگه مامانم میگه یکی دیگرو بگیر پس خدافظ من رفتم...

اگه خودش موند که هیچ اگه نموند برا خودت ارزش قائل باش خواهر عزیزم،موفق باشی  

2738

میدونم سخته اما بهتره بیخیالش بشی

خدا خودش میزنتش

تیکر آزمونمه🙂لطفا برای موفقیتم یه صلوات بفرستید❤ دنیای آرزوهام تو چشمای هیز تو نیست😎 ما را شکار کرد و بیافکند و برنداشت🙃