2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من درست میکنم 

شعله وسط(بزرگه) زیر قابلمه شعله پخش کن بذار شعله کم و دم کنی روی قابلمه

و چه کس از آیین پاک ابراهیم روی گرداند به جز مردم بیخرد؟! زیرا ما ابراهیم را در دنیا (به شرف رسالت) برگزیدیم و البته در آخرت هم از شایستگان است.     وَمَنْ يَرْغَبُ عَنْ مِلَّةِ إِبْرَاهِيمَ إِلَّا مَنْ سَفِهَ نَفْسَهُ ۚ وَلَقَدِ اصْطَفَيْنَاهُ فِي الدُّنْيَا ۖ وَإِنَّهُ فِي الْآخِرَةِ لَمِنَ الصَّالِحِينَ آیه ۱۰۳ سوره بقره                                           تعریف میکنه ،میگه رفتم سر قبر دیدم هی داره با خودش میگه مادر کاش به جای تو من رو میزدن و گریه میکرد،مادره دیگه.....(مادر شهید آرمان علی وردی)
2728

خیر نپختم سوال بعدی🤣

حالِ دِلم خوبه چون خُدا باهامه  وگرنه                                 میدونم دَرد از هر طرف دَردِ☘🥀                                             عضو گروه آبی💙وزن اولیه۷۶💙وزن هدف۷۰                             به امیدموفقیت🖐

من همیشه تو قابلمه درست میکنم عالی میشه 

اول یه قابلمه بزرگتر رو میزارم تو گاز تا داغ بشه با شعله کم بعد مواد کیک میریزم تو قابلمه کوچیکتر بعد دم کنی میزارم زیرشم شعله پخش کن

شعله پخش کن نباشه نمیشه

فکر نکنم خوب بشه

و چه کس از آیین پاک ابراهیم روی گرداند به جز مردم بیخرد؟! زیرا ما ابراهیم را در دنیا (به شرف رسالت) برگزیدیم و البته در آخرت هم از شایستگان است.     وَمَنْ يَرْغَبُ عَنْ مِلَّةِ إِبْرَاهِيمَ إِلَّا مَنْ سَفِهَ نَفْسَهُ ۚ وَلَقَدِ اصْطَفَيْنَاهُ فِي الدُّنْيَا ۖ وَإِنَّهُ فِي الْآخِرَةِ لَمِنَ الصَّالِحِينَ آیه ۱۰۳ سوره بقره                                           تعریف میکنه ،میگه رفتم سر قبر دیدم هی داره با خودش میگه مادر کاش به جای تو من رو میزدن و گریه میکرد،مادره دیگه.....(مادر شهید آرمان علی وردی)

من شعله پخشکن نذاشتم 

یه قابلمه بزرگ گذاشتم رو گاز یه ربع زودتر زیرش رو روشن

کردم گرم شه

بعد یچیزی کف قابلمه بذار که بتونی قالب رو روش قرار بدی

بعد قالب رو بذار و دمکنی هم بذار حتممما

۵ دیقه اول زیر گاز متوسط باشه

بعد خیییلی کمش کن

تا یک ساعت به هیچ وجه درشو برندار

بعد از یک ساعت سیخ چوبی بزن تستش کن

لایک نکنید لطفا...ریپلای فقط           خدایا شکرت           
2706