1874
2019

اینکه خیارسبز و گوجه و هویج توی رژیم ازاد هست یا نه؟

اینکه واقعا خوب وزن کم میشه باهاش؟

غذاهاش ایرانی و قابل دسترس هست؟

این قسمت وعده  آزادش که میگن توی یک ساعت هر چی دوست داری بخوری تاثیر نمیذاره روی کم کردن وزن؟

مامان دوقلوها هستم😍😍

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

2033

غذاهاش راحته  و غذای سفره، روزی نیم کیلو میوه بدون پوست همه دارن. یه لیوان شیر یا یه کاسه ماست داری

اصلا سخت نیس. من مکملم داشتم. روزی ۳۵ دقیقه پیاده روی سریع و بدون توقف داشت

کلا خوب بود ولی برای یه هفته برنامه میده و سه هفته باید همون رو تکرار کنی به نظرم این بده. من ده روز رعایت کردم چون نمیتونستم تو خونه پیاده روی کنم و کرونا تازه شروع شده بود گذاشتم کنار، همون یه هفته یک کیلو کم شده بودم

نه فک کنم اونا رو مقدارش دقیقا طبق رژیم‌باشه میگن رژیمش گرسنگی نداره، دوستم‌خیلی تشویقم میکنه میخوام ...

آره منم توی اینستاگرام خیلی میبینم اکثرا راضی هستن میخوام رژیم رو بگیرم

مامان دوقلوها هستم😍😍
غذاهاش راحته  و غذای سفره، روزی نیم کیلو میوه بدون پوست همه دارن. یه لیوان شیر یا یه کاسه ماست ...

دوستم حتما باید ترازو دیجیتال واسه وزن کردن غذا داشته باشم

به غیر از پیاده روی دیگه ورزش نداره چون منم با دوقلوهام نهایت بتونم همین پیاده روی داشته باشم

مامان دوقلوها هستم😍😍
من رژیمم دوره ۲۱ روزه هم هست الان دوره سومم و ۵ کیلو کم کردم رژیمی که شما میگی بیشتر وزن کم میکنه؟

عزیزم من تا به حال از این رژیم استفاده نکردم تازه میخوام درخواست بدم اینجوری که توی کامنت ها خوندم توی پیجشون ماهی سه چهار کیلو کم کرده بودن

مامان دوقلوها هستم😍😍
دوستم حتما باید ترازو دیجیتال واسه وزن کردن غذا داشته باشم به غیر از پیاده روی دیگه ورزش نداره چون ...

نه اصلا هیچ ورزش دیگه نباید انجام بدین چون اختلال ایجاد میکنه تو برنامه. میزان برنج رو نوشته به قاشق ولی نون و میوه و اینا رو باید وزن کنین 

بذار یه عکس براتون بذارم از برنامه خودم

این صفحه هست با یه صفحه دستور آماده کردن غذاها و توضیح در مورد میوه و میان وعده ها و مکمل ها. آها شیرینی و نوشابه ها و آجیل و شکلات و سس ها هم ممنوعه، حتی تو وعده آزادتون

این صفحه هست با یه صفحه دستور آماده کردن غذاها و توضیح در مورد میوه و میان وعده ها و مکمل ها. آها شی ...

خوبه که من قبلا رژیم میگرفتم خیلی کمتر از این میزان بود وزن هن به خوبی کم نمیکردم 

الان شما از کم کردن وزن راضی هستین

چندکیلو بودین ک این رژیم بهتون دادن

مامان دوقلوها هستم😍😍
دکتر خاصی رفتین؟ چون رژیم من هم دقیقا همینه و زیر نظر دکتر هستم 

عزیزم همین رژیم لیمومی رو میگم. خودشون متخصص دارن و چند صفحه پرسشنامه باید پر کنید تا با توجه به شرایط مزاجتون و میزان اضافه وزن بهتون رژیم بدن. البته گفتم من ادامه ندادم و به نظرم گرون بود ۶۰ تومن دادم برای یه برنامه یه هفته ای که سه بار باید تکرار بشه‌. الانم فکر کنم گرون تر شده

خوبه که من قبلا رژیم میگرفتم خیلی کمتر از این میزان بود وزن هن به خوبی کم نمیکردم  الان شما از ...

من که ادامه ندادم نتیجه رو ببینم ولی ۱۰ روز رعایت کردم یک کیلو کم شده بودم. من ۶۷ کیلو بودم نزدیک عید طرح ویژه داشتن و تو هر ماه تا ۴ کیلو کاهش وزن میذاشتن تو برنامه. حالت عادی میزان کاهش وزن ۲۱ روز ۱ تا ۳ کیلو هست فکر کنم. 

1718