2737
2734
عنوان

میترسم باردار شم....

312 بازدید | 26 پست

یکم روحیم ریخته بهم

میخام برم روانشناس، احساس افسردگی میکنم

میخام خوب خوب شم، بعد بذارم باردار شم 

یکساله ازدواج کردم،. بعد از یکسال مادرم برا اولین بار بهم گفت جلوگیری میکنید گفتم اره

بد رفتم تو فکر

نمیدونن ک حالم از لحاظ روحی یکم ریخته بهم

میگم فعلا نمیخوایم بچه

همش میگم چجوریه بعضیا ازدواج میکنن سریع بچه دار میشن

من هنوز ازدواجمو هضم نکردم بخدا

کسی مثه من بوده؟؟؟؟؟ 

کسی افسردگی داشته با وجود افسردگی حامله بشه؟ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من دوسال رو با همین طرز تفکر همسرم به باد دادم الانم که میخوایم نمیشه. توروخدا جلوگیری نکن حامله ک شدی حوصلشم میاد‌ 

خدایا ممنونم بابت هدیه قشنگت...مسافرکوچولومونو به تو میسپاریم صحیح و سالم بذارش تو آغوشمون. خدایا خودت مواظب فسقلی تو دلم باش. کاربر چندساله هستم که یهو به سرم زد تعویض کاربری کنم. 😊😊😊
2731

حتما اول برو پیش روانشناس بزار آمادگی روحی پیدا بکنی، اگه حال روحیت بد باشه بدتر میشی بعد بچه‌دار شدن

هیچ عجله ای نکن به حرف مردم هم توجه کن، بزار حداقل ۳ سال از ازدواجت بگذره، خودتو پیدا کنی ازدواجتو هضم کنی زیر و بم طرفتو بشناسی بعد

من چه گویم 
من دوسال رو با همین طرز تفکر همسرم به باد دادم الانم که میخوایم نمیشه. توروخدا جلوگیری نکن حامله ک ش ...

من خودم حال خودمو میدونم ک دارم اینجوری میکنم بخدا

وگرنه شوهرم عاشق بچس

2738
حتما اول برو پیش روانشناس بزار آمادگی روحی پیدا بکنی، اگه حال روحیت بد باشه بدتر میشی بعد بچه‌دار شد ...

میشناسمش، فامیلمه

چهارساله با همیم

ولی آره حال روحیمو خودم میدونم چجوریه ک افتادم دنبالش

برام دعا کن 

دیر نشه ن برای بهتر شدن حالم ن برای بچه دار شدن 

بنظر من نظر اینجا خانما خیلی متفاوته یکی میگه بچه دار شو یکی میگه نه... حتما پیش ی مشاوری دکتری بری بهتره نتیجه ی مثبتی بهت میدن چونکه ما درونتو نمیدونیم مشکل داخلیتو نمیفهمیم وانشالله هرچی خیره برات رقم بزنه

اگر انسانها همدیگر را درک کنند ، قاضی ها باید شغل دیگری برای خود انتخاب کننننند...
من خودم حال خودمو میدونم ک دارم اینجوری میکنم بخدا وگرنه شوهرم عاشق بچس

عزیزم حیفه این دوران نیس با ناراحتی وافسردگی بگذرونی؟؟شوهرت چ گناههی کرده دلش بچه میخاد!!

ب جنبه های مثبتش فکر کن بخدا بچه داری وبچه داشتن انقدام سخت نیس

حالِ دِلم خوبه چون خُدا باهامه  وگرنه                                 میدونم دَرد از هر طرف دَردِ☘🥀                                             عضو گروه آبی💙وزن اولیه۷۶💙وزن هدف۷۰                             به امیدموفقیت🖐
خب الان روحیت چجوریه؟ حالت بد نمیشه؟ 

عزیزم منم ازدواج هنوز هضم نکرده بودم. از یه طرف دوست داشتم فعلا خوش باشم و بگردم و بچه رو مزاحم میدیدم از طرفی هم افسردگی گرفته بودم. زندکیم خوب بود و نه خودم و نه هیشکی نفهمید من چمه دقیقا. اما با اصرار همسرم قبول کردم باردار شدم. در مورد بچه باید بگم عاشق سدم. هیچوقت چنین عشقی در دلم تجربه نکرده بودم. البته دیر. من دوران بارداری افسردگیم ادامه دار و بدتر شد.‌خیلی اذیت شدم. البته بچه م زود دنیا اومد و نموند.‌ولی وقتی دیدمش...

فقط بهت بگم 

اوقات خوش ان بود ک با دوست ب سر شد.‌

باقی همه بیحاصلی و بی خبری بود.

همه عمرم یک طرف اون چند روز دیدار کوتاه با بچه م و حس مادری یک طرف.

ولی افسردگیت یه کاری بکن. ولی خودش خوب نمیشه. منتظر نشین.‌مخصوصا حیف هر روز زندگی ک بدون بچه بگذره.‌این رو من بهت میگم ک اصلا بیزار از بچه اوردن بودما!

من‌ مادر دو فرشته آسمانیم💫💫 یکی در دستان خدا آرمیده و دیگری در آغوش من💞 
بنظر من نظر اینجا خانما خیلی متفاوته یکی میگه بچه دار شو یکی میگه نه... حتما پیش ی مشاوری دکتری بری ...

اره آفرین دقیقا

فقط قصدم از گفتن این بود ک ببینم کسی با افسردگی بچه دار شده؟ 

بنظر من نظر اینجا خانما خیلی متفاوته یکی میگه بچه دار شو یکی میگه نه... حتما پیش ی مشاوری دکتری بری ...

من این مشکل افسردگی داشتم رفتم چندتا مشاور روانشناس هیچکدوم تاثیری نداشتن فقط بلدن زندگی رو کتابی ببینن..

خودم خودمو نجات دادم گفتم مگ چن روز زندم ک بخام غمباد بگیرم..بنظرم هیچکس جز خود آدم نمیتونه کمکت کنه.

حالِ دِلم خوبه چون خُدا باهامه  وگرنه                                 میدونم دَرد از هر طرف دَردِ☘🥀                                             عضو گروه آبی💙وزن اولیه۷۶💙وزن هدف۷۰                             به امیدموفقیت🖐
اره آفرین دقیقا فقط قصدم از گفتن این بود ک ببینم کسی با افسردگی بچه دار شده؟ 

پیش میاد آره اما خیلی سخته الان میتونی اول افسردگیتو درمان کنی بعد حامله بشی اما دوران بارداری وبچه داری هم برا بعضیا خاطرات خوبی هستن

اگر انسانها همدیگر را درک کنند ، قاضی ها باید شغل دیگری برای خود انتخاب کننننند...
2706