2733
2734
عنوان

دیگه بریدم بیاین بگم براتون

247 بازدید | 16 پست

شوهرم خیلی شکاکه..بدبینه...مریضه

اگه با پسرعمو یا پسردایی یا...یک کلمه حرف بزنم تا یکماه دعوا داریم

میریم بیرون از اول تا آخرش میگه شالتو بکش جلو،آستینتو بیار پایین تر،....

برم خونه مامانم زنگ میزنه دم به دیقه و همش میپرسه کجایی چبکار میکنی

گوشی دستم میگیرم دعوا میشه و همش گوشیمو چک میکنه😔😔

مشاورم رفتم گفت پارانویا داره یعنی شکاکه...نمیدونم باید چیکار کنم بخدا

راهنماییم کنین

اگه من یهو رفتم اومده و ببینه یوقت شر میشه

مُتَاسِفانِه اِستِفآدَم اَز گوشئ📱به حَدئ رِسیدِه کِه،،،،،،دیگِه نِمیدونَم اون گوشیِه مَنه یآ مَن آدَم اون🤕🤔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگه بیماره باید درمان بشه.با مهربونی توی خلوت بشین باهاش صحبت کن که حساسیت شو کم کنه و بعد کنار بزاره.اینجوری فقط ب زندگیتون آسیب میرسونه چه زن شکاک چ مرد شکاک.من دوستمم شوهرش ب قدری شکاک بود نمیزاشت حتی تنهایی تا سر کوچه خرید کنه آخرشم طلاق گرفت

2728
اگه بیماره باید درمان بشه.با مهربونی توی خلوت بشین باهاش صحبت کن که حساسیت شو کم کنه و بعد کنار بزار ...

این نمیذاره اصن آشغالارو هم دم در بزارم باز شوهر دوستتون جای شکرش باقیه تا سرکوچه

مُتَاسِفانِه اِستِفآدَم اَز گوشئ📱به حَدئ رِسیدِه کِه،،،،،،دیگِه نِمیدونَم اون گوشیِه مَنه یآ مَن آدَم اون🤕🤔
شوهرمنم اوایل ابنطوری بود الان بهترشده.

چیکار کردین بهتر شد😟

2738
شده که این شکاکی و اخلاقش باعث شه عاشقی از سرت بپره؟ آخه نمامزد منم همینه نمیدونم چکار کنم

دیگه خسته شدم از زندگی محرومم کرده بخدا..چن باری سر این قضیه قهر رفتم اما انگار ن انگار

این نمیذاره اصن آشغالارو هم دم در بزارم باز شوهر دوستتون جای شکرش باقیه تا سرکوچه

من از این نوعش ندیدم .واقعا غیرقابل تحمله البته ببخشیدا.اگه زندگیتو و شوهرتو دوس داری کار نشد نداره تمام تلاش تو بکن با آرامش بگو این کارت فقط منو آزارمیده و زندگیمونو خراب میکنه .برید پیش مشاور دارو هم میده.من شوهرم شکاک نبود فقط کمی حساس بود اوایل ازدواج بخاطر حرف خانوادش الان که بچه دار شدم کلا دیگه کاری نداره 😂

2706