2737
2734
عنوان

کسی بلده جواب آزمایش بخونه؟🙁لطفاااا بیاااین

| مشاهده متن کامل بحث + 230 بازدید | 24 پست
روز چند سیکلت آز دادی اینا همه مهمه واسه آز هرمونیت   و اینکه چند سال داری زیر پنجاه اگه هست پ ...

۲۱ سالمه بازم بالاس؟  تیروییدم چی؟

زده تستوسترون  ۰.۹

بعد برای female نوشته ۰.۱ تا ۰.۲ یعنی هورمون مردانه ام بالاس آره؟

کاربر قدیمیم بنا به دلایلی خودم کاربریمو ترکوندم..

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یه کم بالاست ولی بقه خوبن یه سونو برو شاید پلیکیستیک باشی 

آخه سیکلم منظمه موی زائد زیر چونه هم دارم ولی کم 

بعد اینی ک بالاس چیه ؟میشه توضیح بدی راجبش؟

و تیروییدمو نگاه میکنی؟

2731
فک کنم روز ۸ یا ۹ بود چون جوش زیر چونه دارم میخوام ببینم هورمونیه یا ن

تیروئیدت نرماله ولی مشکل هورمونی داری پرولاکتینت بالاس و تستسترون و چن هورمون دیگه. با دارو خوب میشی نگران نباش. میکروب معده هم نداری یا خفیفه مهم نیست. پریودت چطوره؟

بحَقّ الحُسَین                                                                                  اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ                                                                            دعای من در روضه اباعبدلله                                                              فقط ظهور امام زمانم
تیروئیدت نرماله ولی مشکل هورمونی داری پرولاکتینت بالاس و تستسترون و چن هورمون دیگه. با دارو خوب میشی ...

خب برای هورمون باید چیکار کنم ک خوب شم باید قرص بخورم؟چقد طول میکشه خوب شه؟رو بارداری تاثیر داره؟پریودم منظمه اما کمه ۳ یا ۴ روزه 

خب برای هورمون باید چیکار کنم ک خوب شم باید قرص بخورم؟چقد طول میکشه خوب شه؟رو بارداری تاثیر داره؟پری ...

اره دیگه باید قرص بخوری. پرولاکتین رو بارداری اثر داره ولی بیشتر وقتا بایه مدت قرص خوردن خوب میشه نمیدونم دقیق ولی چند ماهه فک کنم. نگران نباش زیاد ولی حتما برو دکتر زنان ازمایشتو ببر

بحَقّ الحُسَین                                                                                  اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ                                                                            دعای من در روضه اباعبدلله                                                              فقط ظهور امام زمانم
اره دیگه باید قرص بخوری. پرولاکتین رو بارداری اثر داره ولی بیشتر وقتا بایه مدت قرص خوردن خوب میشه نم ...

استرس گرفتم😥حالا چیکار کنم؟

2738
استرس گرفتم😥حالا چیکار کنم؟

استرس بدتر میکنه عزیزم. گفتم که خیلی خطرناک نیست ولی باید یه مدت قرص بخوری این مشکلو خیلیا داشتن حل شده فقط برو دکتر

آخه سیکلم منظمه موی زائد زیر چونه هم دارم ولی کم  بعد اینی ک بالاس چیه ؟میشه توضیح بدی راجبش؟ ...

ربطی به سیکل نداره خییلی کمه زیاد نیست نگران نباش یه سونو برو حتما خیالت راحت میشه و اینکه تیروئیدت نرماله 

برای اینکه نی نی مو سالم بغل بگیرم دعا کنید