2737
2734

آزمایش هورمونی و میکروب معده بوده

اگ بلدین کمکم کنید🙁ممنون

Tsh زده 1.67

یعنی همون تیرویید باید بین 0.32 تا 5.2 باشه

آیا من تیروییدم کم کار یا پرکاره؟

بقیشو مینویسم 

Ferritin  9.9

Prolactin 249.2

Fsh  9.6

Lh  4.5

Tesstostrones 0.9 

Free testostrone   3.0 

Dhea-so4  4.6

25ohvitd3   13.2

H plylori.ig.G  3.0

کاربر قدیمیم بنا به دلایلی خودم کاربریمو ترکوندم..

عزیزم باید یا رنج ازمایشگاه نگاه کنی الان شما فریتینت خیلی پایینه و ویتامین دی هم خیلی پایینه ولی اینا ملاک نیست بابد رنج آزمایشکاه و نگاه منی

برای اینکه نی نی مو سالم بغل بگیرم دعا کنید 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
عزیزم باید یا رنج ازمایشگاه نگاه کنی الان شما فریتینت خیلی پایینه و ویتامین دی هم خیلی پایینه ولی ای ...

وایسا الان عکس میدم

رنج پرولاکتین ازمایشگاهچنده

ی روز اینجا با دل شکسته رو تخت بیمارستان و خسته از دنیا نوشتم دلم روشنه ❤به زودی منم مادر میشم .👪 وووو الان مامان یه گل دختر بهارییم 🥰🥰همون که امید زندگیه منو باباشه ... دیدید گفتم دلم روشنه🤗😍😍😍😍
2738
۳۱ تا ۴۳۳ عکس میدم بی کیفیت میشخ🙁

خوبه .فقط ویتامین د۳ ب شدت پایینه

ی روز اینجا با دل شکسته رو تخت بیمارستان و خسته از دنیا نوشتم دلم روشنه ❤به زودی منم مادر میشم .👪 وووو الان مامان یه گل دختر بهارییم 🥰🥰همون که امید زندگیه منو باباشه ... دیدید گفتم دلم روشنه🤗😍😍😍😍

نرماله تیرویید

روز چند سیکلت آز دادی اینا همه مهمه واسه آز هرمونیت 

فک کنم روز ۸ یا ۹ بود چون جوش زیر چونه دارم میخوام ببینم هورمونیه یا ن

2706