2410
2553
عنوان

شوهر سابقم😢😢

| مشاهده متن کامل بحث + 4202 بازدید | 118 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

مگه دیگه ازاد نمیشه که میخوای فامیل دخترتو تغییربدی

ممکنه هر لحظه ازاد بشه .جرمش سنگینه ولی همه چی ممکنه الان تو مملکتمون.من نمیخام بچم بدونه باباش اونه

Yalin ayak dikanlere tashlara basa basa yurudum💔 bu yuku sirtimdan attim ashkin gurultusune sagir oldum yoruldum
2720
اره دیگه😐😐 از اون طلاق گرفته شوهر جدید داره

چون پدرش زنده هست و اون هم حق داره فامیلی خودش روی بچش باشه واسم سوال پیش اومد 

اگر فوت کرده بودن فرق داشت قضیه 

میتونه مانع شه

کاهش وزن من ۹۰🔓   ۸۵🔓   ۸۰🔓   ۷۵🔐   ۷۰🔐   ۶۵🔐   ۶۰🔐
2714
یعنی شوهرت میگه نمیخواد فامیلش رو بچش باشه ولی میخواد با بچه ارتباط بگیره؟عزیزم متاسفانه با قوانین ز ...

شوهر سابقم پیغام فرستاده که اگه جرأتشو دارین اقدام کنین برا تغییر فامیلیش.دختر عمش دوستمه اون بهم زنگ زد و گفت.گفته میخام ببینم بچمو

Yalin ayak dikanlere tashlara basa basa yurudum💔 bu yuku sirtimdan attim ashkin gurultusune sagir oldum yoruldum
از كجا ميدوني؟؟قاچاقچي موادشم حتي پول داشت قاچاقچي نميشد اينجوري نگين

👌👌👌👌👌👌

سلام خدا جونم،روزمون رو با نام مقدس تو آغاز میکنیم تو آغاز وپایان هر چیزی هستی ،ای آرامش دهنده،ای تسکین دهنده،ای شفا دهنده،ای نجات دهنده، .........ب اندازه ی عظمت خودت  تورا ششششششکر وثنا وسپاس میگوییم🙏🙏  ای آرام جانم مردم کشورم وجهان هستی ات را از هر روحی ک آزارشان میدهد  ...روح ترس ،غم نگرانی ،اندوه ،ناامیدی، فقر،انتقام،شهوت وزنا ،ناکامی ، بیماری،غرور وتکبر ،،گناه، دروغ ،افسردگی ،ناسپاسی خشم عصبانیت و......رهایشان کن ونجاتشان ده...وقلبهایشان رامملو از عشق ونیکویی ومحببتت گردان ...ای لایتناهی     تو پادشاه زندگیمان باش وتنها خواست واراده ی تو در زندگیمان اجرا گردد..آمین🙏 آمین🙏 آمین🙏🙇‍♀️🙇‍♀️🙇‍♀️🙇‍♀️🙇‍♀️

از شوهر جدیدت هم بچه داری؟؟از اخلاق و خوبیش مطمئنی ؟؟دو روز دیگه خدایی نکرده اینم بد نشه؟؟

یکی از فامیلامون وقتی ازدواج کرد با شوهرش یه دل و جون از بس خانوادش اذیتش کردن فامیلشو عوض کرد فامیل شوهرش رو گذاشت روش پدرش وقتی فهمید گفت این دختر از من نیست دیگه  الان بعد چند سال میخاد جداشه با شوهرش خیلی خیلی بد شده بر گشته خونه ی پدرش با سختی دوباره میخاد فامیلش رو برگردونه

خدایا شکرت ...
ممکنه هر لحظه ازاد بشه .جرمش سنگینه ولی همه چی ممکنه الان تو مملکتمون.من نمیخام بچم بدونه باباش اونه

عزیزم کارشما خیلی بده حتی اگه باباش قاتلم باشه حق نداریر فامیلشو ازش بگیرید یا یه کاری کنید پدرشونشناسه

2706